Abrahamovo učení: Nenechte se nikým odradit!

Otázka pro Abrahama: Co když se cítíte dobře, jak ohledně vašich plánů, tak i cílů, ale lidé kolem se vás snaží za každou cenu odradit? Co byste mi navrhli? Co mám dělat?

Abraham: Žádný jiný člověk než vy nemá moc dělat plány za vás nebo se soustředit na vaše sny. Nikdo jiný než vy nechodí ve vašich botách. Nikdo jiný než vy nevypustil raketu přání do vesmíru. Vy, jste to jenom vy, kdo tvoří svými myšlenkami svůj život, svoji realitu. Nikdo jiný než vy není zasvěcen do té vibrační skutečnosti, kterou prožíváte.

 

Jinými slovy, pokud cítíte odpor ve vlastních vibracích, oddalujete od sebe vaše sny. Soustřeďte se jen sami na sebe. Uvědomte si, že je to váš život, vaše realita, vaše skutečnost. Mějte pro lidi kolem sebe širší chápání. Hleďte na ně z několika úhlů. Jen tak si uvědomíte, že jejich snaha odradit vás od vašeho snu proudí z jejich negativního centra.

Snaha odradit, nebo snad pomluvy, to je něco, co je podloženo tak slabou vibrací, že nemá absolutní cenu to pouštět do svého života. Pozitivní myšlenky nebo slova mají nespočetněkrát silnější vibrace, a pokud se někdy v životě s někým takovým setkáte – s někým, kdo se vám bude snažit mluvit do života – hleďte na něj z několika úhlů pohledu.

Věnujte pozornost osobní harmonii a neztrácejte čas s osobami, které nezměníte. Vlastně, ani se o to vůbec nepokoušejte. Je to jejich život, jsou to jejich slova, je to jejich realita. Nezapomínejte, že vesmír slyší všechna naše přání a touhy. Buďte tam, kde jste teď, totiž ve svém nitru.

 
  • 32
    Shares
Loading...