Andělská čísla: Stejné číslice na hodinách

Dnes to bude necelých šest let, co jsem poprvé začala vídat neustále opakující se čísla na hodinách. Začalo to 22:22 a 11:11, později i 12:12, 13:13, 14:14 apod.

Postupem času jsem začala vídat tato čísla nejen na hodinách, ale i na SPZ (na ne příliš frekventované silnici mne předjelo auto s SPZ obsahující 222), v obchodě u kasy jsem dostala účtenku s částkou 1111,-Kč, ve schránce na mne čekal leták s částkou 2222,-Kč hned na přední stránce, nebo jsem procházela kolem zapnuté televize a v tu ránu se ozvalo 777, 888 nebo jiné podobné číslo.

andělská čísla

Andělská čísla mají hluboký význam. Neignorujte je!

Pokud jste v poslední době také začali tato čísla vídat a připadá vám, že je toho až příliš a nejedná se o žádnou souhru náhod, vůbec se vám nedivím…zažila jsem si jedno a to samé a v první moment jsem opravdu neměla sebemenší tušení, o co se jedná.

Z počátku je to velmi, velmi zvláštní pocit. Občas z toho až mrazí. Člověk má tendenci se o svůj prazvláštní zážitek podělit s někým známým, ale pokud se tato osoba s něčím podobným nesetkala, buď vám řekne, že se jedná o náhodu nebo tzv. “načasování”, tedy o to, že si už zvyknete se v určitou dobu podívat na hodiny. Někdo vás může nazvat i bláznem; i s tím jsem se osobně setkala.

Opravdu se nenechávejte nikým odradit nebo ponížit…co tato čísla ale vůbec symbolizují?

V první řadě se opravdu nejedná o žádnou náhodu. Náhodou není ani to, že se mi při psaní tohoto článku právě zobrazilo číslo 222 (obrázek zde) 🙂 Chci říct, že tato čísla mají velmi hluboký význam a více informací si o nich můžete vyhledat v kategorii andělská čísla, kde najdete význam jednotlivých číselných kombinací.

Zda se jedná o čísla – nebo znamení – od našich andělů, o tom můžeme jen diskutovat, nicméně já jsem toho názoru, že se jedná o znamení, která nám sdělují, na jaké cestě právě jsme, jak se nám daří, co je dobře nebo naopak co je v nepořádku.

Z vlastní zkušenosti mohu říct, že pokaždé, když přemýšlím nad nedostatkem peněz (nad tím, co a kde jsem utratila), nebo nad tím, zda vůbec má cenu se do dané situace pouštět, začne se všude objevovat číslo 666. Pokud jsem doma, začnu ho vídat na internetu, v novinách nebo o něm zaslechnu. Jakmile jsem ale v obchodě a v mé mysli se objeví stejná myšlenka na nedostatek nebo jakákoliv jiná myšlenka s nízkými vibracemi, vesmír si vždy najde způsob, jak mi ono číslo ukázat. Vidím ho buď ve výloze, na čárkovém kódu u produktu nebo na SPZ, jen co vylezu z hypermarketu.

Když naopak přemýšlím nad tím, jak se mi celý den dařilo nebo myslím na své sny a cíle, začne se objevovat číslo 222, které většinou říká “jsi na správné cestě”, 111, které symbolizuje “ano, tvé přání se právě zhmotňuje, popř. i číslo 555, které naznačuje blížící se změnu. Takto to skutečně mám, a to bez toho, abych na daná čísla vůbec myslela. Objeví se, kdykoliv a kdekoliv se jim zachce.

Pokud tato čísla vídáte velmi často a cítíte, že to jsou znamení od vašich andělů nebo z vesmíru (nechť tomu každý říká jak chce), doporučuji vám zapisovat si to, na co jste právě v daný moment mysleli, když jste to číslo zahlédli. Významy andělských čísel, které jsem na tomto blogu sepsala, a které najdete v této kategorii, jsem získala výše uvedeným způsobem.

Pečlivě jsem si zapisovala vše, na co jsem myslela v moment, kdy jsem ono číslo zahlédla, a postupem času jsem všechny své zápisky porovnala a přišla na to, co mi tato čísla říkala a stále každý den říkají.

Pro každého z nás mají neustále opakující se číselné kombinace trochu jiný význam – každý jsme v jiné situaci, řešíme odlišné problémy, každý z nás má jiné myšlenky, avšak shodují se ve svých vibracích. Stejně jako myšlenky mají určité vibrace, i tato čísla se vyznačují vibracemi. Totiž, všechno kolem nás vibruje.

Ať už vídáte jakékoliv číslo (nemusí to být jen stejná čísla po sobě jdoucí, ale i 1234 nebo 1221), pečlivě sleduje veškeré vaše myšlenky a pozorujte, kdy se vám toto číslo objevuje nejčastěji. Pokud si nejste jisti, zda se jedná o znamení, požádejte vesmír o odpověď. lagen om attraktion

Když jsem poprvé začala vídat číslo 2222 a nebyla jsem si jistá, zda je to znamení nebo jakási souhra náhod, požádala jsem vesmír o potvrzení. “Vesmíre, symbolizuje-li číslo 2222 nějaké osobní znamení, ukaž mi prosím bílou lilii. A to do hodiny!“…požádala jsem  a hned zapomněla. Nedávala jsem do svého “rozkazu” tolik váhy, protože jsem byla soustředěná na odpověď na email, který mi přišel ve 22:22 v předchozí den (proto jsem požádala o potvrzení).

Jen co jsem poprosila o potvrzení, prošla jsem kolem televize, ve které mluvila paní v pořadu Sama doma o květinách a posléze i konkrétně o lilii (ne přímo o bílé lilii, ale držela ji v rukou). Určitě si dokážete představit, co se mi začalo honit hlavou a jak dlouho jsem nad tím vším ještě přemýšlela.

Chci říct, že tato čísla mají skutečně velmi silný význam a pokud ho chcete znát, pozorujte své myšlenky a buďte otevřeni přijímat další znamení. Nejlépe si to nechte sami pro sebe, nemusíte o tom s nikým hovořit nebo se někomu svěřovat. V každém případě se nenechávejte nikým odradit, ale naopak se vžijte do jejich situace. Vzpomeňte si na dobu, kdy jste tato čísla nevídali a neměli sebemenší ponětí, o co se vůbec jedná.

Dostáváte znamení, která nevidí každý, proto buďte otevřeni, věřte a zůstaňte pozitivně naladěni. Opravdu všechno má svůj důvod a nic se neděje náhodou. Postupem času uvidíte, že jsou tato čísla velmi uklidňující…a to hlavní…že jsou s vámi kdykoliv a kdekoliv! I tam, kde byste to nejméně čekali…

 
  • 373
    Shares
Loading...