Andělské číslo 444 a jeho význam

Čísel je kolem nás každým dnem více jak dost. Pokud se vám ovšem začalo až podivně často objevovat číslo 444 – ať už ve formě 444,-Kč nebo třeba 14:44 na hodinách – určitě vás stejně jako mě napadlo, že se nejedná o žádnou náhodu, ale něco, co se s námi snaží komunikovat.

andělské číslo 444

Andělská čísla mohou být kdekoliv. I tam, kde byste to nečekali.

Andělské číslo 444 je velmi silné. Jedná se o tzv. číslo andělské přítomnosti. Andělé jsou v tuto chvíli s námi a snaží se upoutat naši pozornost. Chtějí nám vzkázat, že se nic neděje náhodou a že bychom si měli uvědomit, co všechno v nás dřímá a jakou sílu má naše mysl.


Osobní zkušenost

Z osobního pohledu bych řekla, že se nás andělé prostřednictvím tohoto čísla snaží i uklidnit. Vím, že když mi není dobře – ať už psychicky, tak i fyzicky – začne se mi objevovat toto číslo. Po všech zkušenostech s andělskými čísly si na toto hned vzpomenu a okamžitě si uvědomí, jak moc jsem vděčna za andělskou přítomnost.

V tu chvíli myšlenka na bolest, strach nebo úzkost odchází do ústraní. Když jsem na místě, kde opravdu není šance spatřit nějaké číslo (v lese, na louce), buď zahlédnu motýlka nebo mi přímo pod nos přistane bílé peříčko. Tím chci říct, že si andělé vždy najdou způsob, jak nás kontaktovat.


andělské číslo 444

Afirmace: “Andělé jsou vždy a všude se mnou”

V momentu, kdy zahlédnete toto číslo, andělé vám říkají, že jsou s vámi. Jsou všude kolem a obklopují vás. Jsou tu v tento moment pro vás a rádi si vyslechnout jakékoliv vaše přání nebo odpoví na jakoukoliv otázku, která se týká vás a vašeho života.

andělské číslo 444

“Obrať se na nás, jsme tu vždy s tebou. Pomůžeme ti s čímkoliv.”


 

Andělské číslo 444 představuje moudrost, odhodlanost, klid na duši, lásku, bezpečí, vytrvalost, velké pokroky, vzestupy a produktivitu.

Andělské číslo 444 je velmi silné nejen proto, že se vyznačuje andělskou přítomností, ale rovněž proto, že obsahuje 3x číslo 4, které má pro nás všechny ohromný význam – 4 světové strany, 4 roční období nebo např. 4 prvky (voda, vzduch, země, oheň).


 

Pokud máte pocit, že vám andělé chtějí prostřednictvím tohoto čísla vzkázat něco konkrétního, jednoduše se na ně obraťte. Zeptejte se jich v duchu na otázku a stejným způsobem se vám dostane odpovědi.

Odpověď můžete dostat i skrze hlas v televizi nebo nějaký text na letáku, u kterého opravdu ucítíte, že se jedná o odpověď. Řiďte se city a srdcem. Každý den a za každé okolnosti.

 
  • 103
    Shares
Loading...