Andělské číslo 666 a jeho význam

Čísel je kolem nás každým dnem více jak dost. Pokud se vám ovšem začalo až podivně často objevovat číslo 666 – ať už ve formě 666,-Kč nebo třeba 666 na SPZ – určitě vás stejně jako mě napadlo, že se nejedná o žádnou náhodu, ale něco, co se s námi snaží komunikovat.

andělské číslo 666

Tvé myšlenky nejsou v rovnováze.

Andělské číslo 666 – číslo, které je neoprávněně spojováno se zlem – nás vyzývá k rovnováze (trochu materiálna, ale i trochu duchovna). Přesněji nám říká, že jsme momentálně v nerovnováze a svoji mysl více soustředíme na materiální svět nebo na nedostatek, místo toho, abychom věřili síle své mysli a neměli žádné obavy.

Říká nám, abychom otevřeli své srdce a odstranili veškeré obavy, jak už ohledně financí, práce, lásky, tak i třeba zdraví nebo úspěchů. Jedná se všeobecně o odstranění veškerých obav, které nám brání v radosti nebo soustředění se na to, co nás uspokojuje.

andělské číslo 666

Andělské číslo 666 se vyznačuje nerovnováhou mezi duchovním a materiálním světem.

Pochopitelně nebudou všechny šestky, které v životě uvidíte, andělským znamením, nicméně, dřívě či později ucítíte a dokážete rozeznat, co znamení je a co naopak není.

Vídáte-li toto číslo často…

…nemějte žádné obavy. Pamatujte, že obavy přitahují do vašeho života další důvody k dalším obavám. Andělé vás pouze upozorňují, abyste se více soustředili na vaši duchovní stránku, projevovali více lásky, důvěry, vděčnosti, a neměli žádné obavy. Vše je totiž mnohem jednodušší než jste si kdy mysleli.

Z vlastní zkušenosti

I já jsem patřila do skupiny jedinců, kteří vídali andělské číslo úplně všude (i tam, kde bych to nikdy nečekala). Jeden čas jsem vídala toto číslo velmi často a měla jsem chvílemi tendence se všude rozhlížet a otáčet, zda toto číslo náhodou znova nezahlédnu.

Chci říct, že bylo úplně všude a trochu mě to už znervozňovalo nebo znepokojovalo. Poslední číslo 666, které jsem kdy viděla, bylo na účtence z obchodu s oblečením, kde jsem platila 666,-Kč a tuto částku jsem platila v den, kdy jsem byla tímto číslem doslova bormardována (obrázek nahoře).

Večer jsem se v klidu posadila a začala hluboce přemýšlet nad tím, proč toto číslo vidím tak často. Jako by se celé okolí kolem mě odzvučilo a já jsem vnímala své myšlenky. Najednou jsem opět slyšela i to nejmenší skřípnutí.

Peníze budou vždycky, ale my ne. A ne, nemám strach, umím s nimi hospodařit i je vydělávat,” ozvalo se najednou z televize. Přišlo mi zvláštní, že byly peníze tou první věcí, kterou jsem po hlubokém zamyšlení zaregistrovala.

Po pár minutách jsem si šla zkontrolovat emailovou schránku a tento rozhovor z televize jsem obdržela i na svůj email. Byla to pozvánka na televizní archív všech pořadů, které budou zveřejněné po dvanácté hodině. Vzpomněla jsem si na větu, která mi zůstala v hlavě.

Další hodinu a půl, kterou jsem strávila na internetu, jsem byla doslova bombardována slovy peníze a bezpečí. Tato slova byla opravdu úplně všude. Nejen na reklamních bannerech, ale i v článcích – většinou byla tato dvě slova zvýrazněna, ve videu, často v reklamě před videem na Youtube, ale i na soc. sítích.

Došlo mi, že toto znamení reaguje na můj strach z financí. Nikdy jsem neměla strach z nedostatku, ale tento rok se kamarádce narodila dcerka ve stejný měsíc, kdy měl můj přítel a sestra narozeniny. Ve stejný měsíc jsem měla další placení a už od samého začátku jsem od rána do večera přemýšlela, jak to finančně utáhnu, jak to všechno zvládnu.

Číslo 666 jsem už nikdy neviděla a jsem velmi ráda, že jsem přišla na to, na co mě tak silně upozorňovalo. Byl to takový červený trojúhelník, který se mi stavěl do cesty úplně všude a chtěl mi říct, že nemám jediný důvod se strachovat z financí nebo si dělat jakékoliv jiné obavy.


Andělské číslo 666 se všeobecně vyznačuje nerovnováhou mezi duchovním a materiálním světem, a zobrazuje se ve chvíli, kdy nejste ve své kůži nebo děláte něco, co vám nevyhovuje nebo nedělá dobře. Často se také objevuje v momentu, kdy přemýšlíte na svojí finanční situací a nemáte z ní dobrý pocit.


Toto číslo jasně říká: “Nepřemýšlej tolik. Měj pozitivní postoj k sobě a světu kolem tebe, a buď otevřen přijímat.”

V každém případě, pokud se vám andělská čísla zobrazují, má to svůj důvod a určitě si to zaslouží vaši pozornost a hlubší zkoumání. Zkuste si zapisovat to, na co myslíte v moment zahlédnutí toto čísla. Uvidíte, že na to dříve či později přijdete.

 
  • 42
    Shares
Loading...