Jak se zbavit rýmy a ucpaného nosu

Výskyt rýmy je s příchodem zimy mnohem častější. Objeví-li se u nás první náznaky rýmy, většina z nás sáhne po přípravcích z lékárny, které nejsou nejlevnější, ale ani nejúčinnější.

jak se zbavit rýmy

Má babička měla rýmu vždy pod hákem, a to díky jednoduchému, a přitom tak účinnému triku. Tím trikem je inhalace Lesany, tedy spíše zbytečku, který vám po vypálení Lesany zbude. jak se zbavit rýmy

Jak na to

Na polévkovou lžíci nakapeme několik kapek Lesany, a to tak, aby byla celá lžíce pokrytá. Opatrně Lesanu na lžíci zapálíme a čekáme, než se oheň sám uhasí. Většinou to trvá mezi 2-3 minutami.

jak se zbavit rýmy

Jakmile krásný, modrý plamínek zmizí, na lžíci můžeme vidět jakýsi hustý zbytek Lesany, ani ne poloviční dávku toho, kolik jsme toho původně na lžíci dávali. Tento zbyteček inhalujeme nosními dírkami tak dlouho, dokud jeho síla nevymizí. Doporučuji tuto proceduru provádět alespoň 1x denně, a to i v době, kdy cítíte, že rýma skoro ustoupila.

V mnoha případech mi rýma vymizela po dvou dnech této procedury (inhalace ráno + večer), několikrát i byla pryč přes noc. Troufnu si bez pochyb prohlásit, že jsem kromě Lesany neobjevila nic tak účinného a přitom tak snadno dostupného, jako je tento lihový bylinný roztok.

Jednoduché, že? 🙂 A nejen to. Lesana vás vyjde na 22-25Kč a seženete ji skoro na každém rohu. Ne nadarmo se říká, že v jednoduchosti je síla.

 
  • 67
    Shares
Loading...