Jak zbohatnout se zákonem přitažlivosti

Peníze jsou skvělé. Jsou energií stejně tak jako všechno, co vidíme kolem sebe. No, vlastně i my sami jsme energií – naše slova, naše myšlenky. Občas se můžeme divit, že přitahujeme v určitou dobu do svého života stejný druh lidí nebo stejné množství peněz, a není to ničím jiným než výsledkem našeho myšlení a vibrací našich myšlenek. Pokud přitahujeme nedostatek, myšlenky vibrují na velmi nízké úrovni. A naopak.

Pokud budeme tedy mluvit o penězích jako o něčem, co nikdy nebudeme mít, nebo jak jsou bohatí špatní a bohatnou a chudí zase chudnou, naše vibrace jsou velmi nízké a přitahujeme nedostatek. Paradoxem je, že tyto nedostatky nebo negativní události přitahujeme do našich životů rychleji než dostatek nebo pozitivní události, protože se na to negativní tak silně soustředíme, vkládáme do toho tolik energie, mluvíme o tom kdeským, že je až nemožné, aby se to nějak neprojevilo.

Existují i tací jedinci, kteří se v tom doslova vyžívají, vkládají do toho tolik energie a emocí, nebo se litují, né-li mluví špatně o těch, kteří peníze mají. O tom ale řeč teď nebude.

Dnes bych vám ráda představila skvělou techniku na přitažení peněz. Může se použít i na přitažení čehokoliv jiného, ale dnes zůstaňme u peněz. Jedná se o techniku, kterou jsem před několika měsíci viděla na Youtube (bohužel si nepamatuji název videa, jinak bych přiložila odkaz) a píši o ní proto, že skvěle zafungovala a přinesla až dechberoucí výsledky.

Tato technika spočívá v tom, že si vyberete pozitivní afirmaci v přítomném čase (příklady afirmací níže) a budete si ji psát na papír 8x pod sebe 3x denně (ráno, odpoledne a večer) po dobu 24 dnů. Vyberte si takovou afirmaci, které jste schopni uvěřit a naladit se na ní, a nezapomeňte být co nejvíce konkrétní. Pokud si vyberete afirmaci “vydělávám hodně peněz”, co je pro vás hodně peněz? 10 nebo 30 tisíc? Universum (každý tomu říká jinak 🙂 ) nezná hodně nebo málo. Buďte konkrétní!

Seznam pozitivních afirmací pro inspiraci:
 • Vydělávám 30 tisíc korun měsíčně
 • Vydělávám 1000 korun denně
 • Od ledna 2019 vydělávám o 5000 korun více
 • Pracuji pro firmu X a jsem spokojený s výdělkem
 • Všechno, co utratím, se mi dvojnásobně vrací
 • Všechny mé investice jsou výnosné
 • Peníze proudí do mého života snadno
 • Mé myšlenky se proměňují v ohromnou finanční hojnost
 • Peníze, které chci, jsou pro mě vždy dostupné
 • 12. prosince 2018 mám na svém bankovním účtě 150 tisíc

Existuje spoustu příkladů afirmací, toto je pouze malý výběr afirmací pro vaší inspiraci.

Jakmile si vyberete nejvíce hodící se afirmaci, vezměte si malý sešítek nebo kus papíru a napište ji každé ráno, odpoledne a večer 8x pod sebe. Jakmile dokončíte se psaním první afirmace, pomalu si ji přečtěte, a poté pokračujte na další řádek, napište stejnou afirmaci a opět ji po sobě přečtěte. Můžete ji klidně číst už během psaní, slovo po slově.

Sešítek nebo papír můžete nechat ve vaší kabelce, ve skřínce, kdekoliv. Tato technika nepotřebuje žádnou speciální muziku v pozadí ani žádný speciální sešit. Všimla jsem si totiž, že techniky, které vyžadují “speciální” požadavky, ať je to různá meditační hudba, barevná svíčka apod., fungují nejméně. Snažte se na psaní afirmací nezapomínat a jakmile ráno napíšete poslední osmou afirmaci, těšte se už na odpoledne na další psaní.

Pokud jednou-dvakrát zapomenete, nic se neděje. Na nic se netlačí, žádné “měla bych, musím”. Neměli byste ani nemusíte, ale chcete, a když párkrát zapomenete, neznamená to, že technika přestává fungovat.

Tato technika je opravdu jednoduchá a dokáže přinést skvostné výsledky. Říká se, že je v jednoduchosti síla a věřím tomu, protože nic jiného než tužku, papír a neochvějnou víru, že to, co píšete černou na bílé, se zhmotní. Afirmace by se měly, jak už bylo řečeno, psát po dobu 24 dnů (8 dnů x 8 dnů x 8 dnů), ale soustředění se na to, kolikátým dnem už afirmace píšete, je to poslední, na co byste měli myslet. Pište afirmace tak dlouho, jak vám to jen bude vyhovovat..

..a nechte se překvapit, jak něco, co už jak dávno existuje v nespočetném množství, si k vám najde cestu 🙂

 
 • 35
  Shares
Loading...