Jim Carrey a zákon přitažlivosti v praxi

Jim Carrey, slavný kanadský herec a komik, je známý díky svým výrazným rolím v mnoha celovečerních filmech. Tušili jste, že právě Jim Carrey využil zákon přitažlivosti pro svůj prospěch, objevil sílu víry a je díky tomu všemu tam, kde je teď?

Jim Carrey poprvé zákon přitažlivosti a sílu lidské mysli popisoval v Oprah Winfrey Show. Odkryl několik jeho osobních technik, které mu pomohly stát se slavným a uznávaným hercem. Rovněž sundal masku vtipného komika, který v mnoha rolích vypadá (řekněme) primitivně, a ukázal světu svoji druhou, mnohem hlubší tvář.

Spousta z nás si může rovněž vybavit jeho promoční projev na předávání diplomů fakulty MUM. Sám říká, že se nic neděje náhodou a tvrdí, že pouze a jen my sami jsme tvořiteli své reality. V dnešním článku se na některé z jeho technik a tipů podíváme.

jim carrey zákon přitažlivosti v praxi

Jim Carrey je jednou z mnoha osobností, které objevili sílu zákona přitažlivosti.

zákon přitažlivosti

Nestačí jen sedět a přemýšlet nad tím, jaké by to bylo, kdyby..chci říct, že vizualizace je naprosto skvělá technika, kterou můžete používat kdekoliv a kdykoliv, ale po myšlence nebo nápadu je potřeba akce. Akce, se kterou přijde reakce. Musíte pevně věřit a mít nepopsatelnou touhu. Nepozastavujte se nad žádným kdyby nebo kéž by. Prostě věřte.

Vyberte si takový cíl, po kterém silně prahnete a u kterého především věříte v jeho dosažení. Nemůžete se tak silně soustředit na luxusní dům, po kterém prahnete, ale zároveň poslouchat vnitřní hlas: “Tak kdepak je ten dům? Ještě tady není! Nevěřím v to. Není to možné!”

Představujte si, že je už tady, snažte se vžít do výsledku, ne do momentu, kdy sedíte a představujete si svůj sen, který tady ještě není. Buďte už tam, kde chcete být.

Jde to, jen je potřeba vytrvalost, trpělivost a pevná víra. Také jsem se nestal známým přes noc. Prostě to zkuste, nic za to nedáte. Možná pár minut, které ale mohou změnit váš život navždy.

Požádejte vesmír o to, po čem toužíte. Nic není příliš daleko, nic není nedosažitelné nebo příliš velké. Vesmír nemá žádná omezení ani žádné hranice. Omezení jsou pouze ve vaší hlavě. Vlastně, všechno je ve vaší hlavě.

Odbourejte veškerý strach, který blokuje vaši cestu k velkým snům. Svět je vaše ústřice a vy jste jeho perla. Přemýšlejte o tom. Myslím, že nám byly sny dány proto, abychom si je plnili, ne proto, abychom o nich do nekonečna jen snili.

Existuje rčení více jak 400 let staré. Vidět znamená věřit. Zákon přitažlivosti to má ale přesně obráceně. Věřte a uvidíte. Víra, víra a zase víra. To je klíč, který potřebujete získat. Žádné náboženství, ale víra. Žádné naděje, ale víra. Vlastně, nevěřím v naději. Naděje je jen žebrák.

Prostě věřte. Tady a teď. Vesmír si vždy najde způsob, jak vám danou věc, událost nebo osobu dodat. Stejné přitahuje stejné – silné myšlenky na finanční prosperitu ji dříve či později do vašeho života přitáhnou.

Rozhodněte se právě teď, po čem skutečně prahnete, dejte si jasný cíl, kterého chcete dosáhnout. Nemarněte časem. Soustřeďte se na svůj cíl nebo si ho rovnou napište na papír a noste ho u sebe. Nikdy o jeho dosažení nepochybujte, prostě věřte, že je už tady. Jde to. Jsem vaším příkladem.

Řiďte se citem a srdcem, ne strachem. Strach je emoce, kterou si vyvoláváme my sami. Tak i tak, existují jen dvě rozhodnutí. Jít za láskou nebo strachem. To, jaké si vyberete, je jen na vás. Vyberte si lásku.

 
  • 58
    Shares
Loading...