Naučte se objednávat z Vesmíru! Vesmírné objednávky

jak objednávat z vesmíru

Dnes jsem po necelém měsíci dočetl úžasnou knihu Vesmírný objednávkový servis od Barbel Mohr, která mi prohloubila veškeré mé znalosti a dala mi něco, na co nikdy nezapomenu. Totiž trik, díky kterému se naše přání plní až neuvěřitelně rychle. Sám jsem ho na vlastní kůži vyzkoušel a z vlastní zkušenosti mohu říct: Ano, skutečně to funguje!

Vše je nesmírně jednoduché. Zkuste se jen uvolnit, vyslat své přání a zapomenout. Víte, rčení “v jednoduchosti je síla” má určitě své opodstatnění. Čím jednodušší je náš proces vesmírné objednávky. tím čistější a přímější je cesta zpátky k nám, po které se k nám dostane naše přání.

Pokud znáte, nebo přímo sledujete Abraham Hicks (Abrahamovo učení) od Esther Hicks na internetu, určitě si vybavíte “It’s all about pure energy and vibrations“. Přeložil bych to jako “To všechno je jen o čisté energii a vibracích“.

Jen vyslat své přání a zapomenout. Jako v e-shopu, kde si objednáte a objednávku také očekáváte. V mnoha případech ji ale neočekáváte tak, že na ni celou dobu myslíte, ale tak, že jste si už objednali a balíček v následujících dnech přijde. Nezabýváte se tím. Neváháte. Nepochybujete. Nikomu nepíšete, zda je zboží už na cestě, o ničem nepochybujete. Prostě věříte, že je zboží už vaše, už je na cestě k vám.

S dovolením zveřejňuji část kapitoly Meditace pro lenochy a věřím, že vám pomůže při vaší cestě životem a při objevování zákonu přitažlivosti nebo objednávání z vesmíru.

 


 

Seriózně meditující možná to, co tady navrhnu, neoznačí jako meditaci, ale to vůbec nevadí. Můžeš toto něco pojmenovat jako „hravá meditace” nebo jakkoliv jinak chceš. Prostě si to jednou vyzkoušej a buď tě to totálně nadchne nebo ne. Pokud si chceš dopřát více zábavy, můžeš také všechna moje pravidla, která tady navrhnu, vzít tak, že u každého pravidla uděláš pravý opak a budeš sledovat, jak to na tebe působí.

jak objednávat z vesmíru

Možná lépe nebo právě tak dobře nebo vůbec ne. Všechno, všechno je o.k. Jenom zjisti, co ti vyhovuje. Jenom tak se dostaneš dál. Nyní tedy geniální, jednoduchá hravá meditace, většinou velmi účinná pro všechny lenochy.

jak objednávat z vesmíru

Pravidlo 1: Pohodlně se posaď. Je jedno jak. Záda nemusí být rovná, vůbec nic být nemusí. Poloha vsedě je pro tuto techniku lepší než vleže, protože když člověk leží, rychle ztrácí soustředěnost a snáze usíná.

jak objednávat z vesmíru
Pravidlo 2: Pozici vsedě můžeš kdykoliv změnit, pokud tě někde něco tlačí. Také škrabání a dloubání v nose je dovoleno.

jak objednávat z vesmíru
Pravidlo 3: Chceme jít do svého nitra, proto jsou podněty zvenčí v tomto případě trošku kontraproduktivní. Znamená to tedy nepřehrávat žádnou hudbu, protože pak nasloucháme venku místo uvnitř.

jak objednávat z vesmíru

Samozřejmě by v místnosti neměli být jiní lidé, děti, zvířata nebo rostliny, jinak utíká přinejmenším část pozornosti k těmto ostatním živým bytostem (pokud ten druhý také medituje, je to o.k.).

jak objednávat z vesmíru
Pravidlo 4: Není třeba odhánět a potlačovat myšlenky.

jak objednávat z vesmíru
Pravidlo 5: Neprovádíme žádné afirmace (mentálně nezesilujeme) o něčem, o čem nejsme tak docela přesvědčeni. Vůbec se nepokou­šíme sebe sama o něčem přesvědčit. Nýbrž – a nyní přichází velký trik hravé meditace pro lenochy: Myslíme na pozitivní věci, které už víme, nebo ještě jednodušeji, myslíme prostě jenom na pojmy, které pociťujeme jako konstruktivní.

jak objednávat z vesmíru
Víme nebo tušíme, že naše myšlenky se nakonec stávají naším osudem. Chceme tedy myslet pozitivně, radostně a konstruktivně. Když ale myslím, „Jsem zdravý, šťastný, harmonický, spokojený, silný atd., atp.“, a cítím přitom opak, potom je převažujícím myšlenkovým vzorem pocit nedostatku, protože svou afirmační větu srovnávám s tím, o čem se domnívám, že opravdu jsem, a co opravdu mám. Mám pocit, že musím sebe sama o něčem namáhavě přesvědčovat. Na to jsme samozřejmě příliš líní. Uděláme to jinak.

jak objednávat z vesmíru

Prostě jenom mysli na slovo „zdraví”. Zdraví a a tečka. Může proti tomu podvědomí něco namítat? Není co namítat a není o čem pochybovat. Prostě jsi jenom myslel na „zdraví”. „Ano a dál?” zeptá se podvědomí. „Dál nic”, odpovíš uvolněně. „Nemusíš tam uvnitř nic dělat. Jenom myslím právě na slovo „zdraví”, nic jiného.”

jak objednávat z vesmíru

Řeknu pravdu: „Je to geniální trik, jak obejít podvědomí, všechny pochybnosti a všechny strachy. Neboť pokud myslíš jenom na slovo „zdraví”, bez nějakého doplnění jako „Já jsem…”, „Chci být…”, „Mám…”, „Musím…”, „Potřebuji…”, potud není co namítat. Vždyť myslíš jenom na slovo. A přesto působí toto slovo na tvé nitro jinak, než kdybys myslel na „nemoc a sebedestrukci”. Také jsou to jenom slova, ale působí jinak.

jak objednávat z vesmíru

Myslet jenom na slova, která se ti líbí, a vnímáš je jako pozitivní, je ten nejlepší trik, jak své podvědomí dlouhodobě přeprogramovat.

jak objednávat z vesmíru

Pokud není potřeba nic dělat a nejsou aktivovány žádné pochybnosti, potom se totiž uvolní také podvědomí. Vůbec nic nedělá, jenom uvolněně naslouchá – a přijímá a mění. Po dlouhé roky sis možná myslel: „Jsem zdravý, jsem zdravý”, a pokaždé se za tím skrývala myšlenka, „To přece není vůbec pravda, ještě nikdy jsem nebyl úplně zdravý, a tahle technika stejně vůbec nefunguje”, atd. atp. (U mnohých lidí funguje o to lépe – v takových záležitostech není nic všeobecně platné.)

jak objednávat z vesmíru

Nyní si prostě jenom pohodlně sedíš a myslíš pouze v pojmech, které se ti líbí: „Krásná květinová louka, hory, slunce, radost, dovolená, zdraví, láska, zábava, spousta přátel, láskyplné zacházení…”

jak objednávat z vesmíru

Na takové pojmy můžeš myslet po celé hodiny, a tvé podvědomí nebude mít nikdy námitky, vždyť přece myslíš jenom na pojmy a představuješ si je. Nemyslíš: „Podvědomí udělej to či ono”. Myslíš jenom na pojmy bez nějakého doplnění. A dobré na tom je, že prosakují stále hlouběji a stále více se uskutečňují, neboť to, co si ukládáš do svého počítače (tvůj mozek), je to, co také opět vychází ven.

 
  • 18
    Shares
Loading...