Rok 2015 podle čínského horoskopu

Rok 2015 podle čínského horoskopu

Jsem pasivní divák. Nechala jsem minulost minulostí. Žiji tady a teď. Dobrota mi přináší štěstí. Věřím v nové úspěšné začátky a lidskost. Můj šálek není nikdy prázdný. Jsem loajální, důvěřivá, milující, respektující a silná. Jsem ovce.

Rok 2015 podle čínského horoskopu

Čínský rok dřevěné kozy (ovce) přichází 19. února 2015 a bude trvat až do 7. února 2016. Po velmi rychlém, zběsilém, možná až neklidném roce dřevěného koně nyní přichází klidná, vyrovnaná a milující ovce. Ovce, která se nebojí nových začátků, vztahů nebo pracovních poměrů. Ovce, která bere vše s chladnou hlavou, nikam nespěchá a těší se nových zkušeností. Ovce, která dokáže prosadit svůj názor, tvrdě pracovat a sklízet ovoce, ale i se postarat o rodinu a věnovat ji veškerý svůj čas.

A co nás tento rok čeká? Čínská astrologie má jednoznačnou odpověď!

Rok 2015 podle čínského horoskopu

Ovce (koza) nese Jin energii

Rok 2015 podle čínského horoskopu

je symbolem míru a harmonického soužití. Ačkoliv není během krátké chvíle možné zklidnit dosavadní situaci, od února začne proudit velmi klidná a vyrovnaná energie, která bude znát ve všech směrech.  Jak ve vztazích, zdraví nebo osobních a pracovních úspěších, tak především v hledání nás samotných, našeho já. Řekněme tedy, že nový rok nezačíná 1. ledna, jak je zvykem, ale 19. února 2015.

Ovce je symbolem uzdravení. Tento rok bude velmi příznivý na (do)hojení starých ran, a to jak fyzických, tak i psychických. Ovce napomáhá zapomínat na minulost a odpouštět. V tomto roce budete schopni soustředit veškerou vaši energii na kladnou stránku života a na sebe samé. Dokážete si udělat více času, který věnujete sobě i rodině, nebo těm, které tolik milujete.

Jedná se o rok přesvědčení, že dobro vítězí nad zlem a že pozitivní myšlenka má mnohonásobně silnější vibrace než ta negativní. Důraz bude především kladen na spojení sil a sjednocení. Saturn ve štírovi a Pluto ve svém dlouhodobém pobytu ve znamení kozoroha nás nabádá k tomu, abychom se vraceli ke svým základům a řešili problémy s rozumem a citem. Svými základy je myšlen náš duch, nikoliv minulost.

Ovce je často vnímána jako matka, pečovatelka, duch plný lásky, tepla a světla. Stará se o zdraví, štěstí, pohodu, vyrovnanost a nikam nespěchá. Pokud vám minulý rok koně připadal až příliš rychlý, nemýlíte se. Tento rok bude ovšem plynout svým vlastním, klidným a vyrovnaným tempem.

Ovce, nebo koza, chcete-li, nám tento rok pomůže objasnit to, co nám doposud nebylo jasné. Možná nové koníčky, záliby, lásku, sexualitu, životní směr nebo cíle.

 

Snažte se pobývat často se svými blízkými, bavte se, smějte se, přijímejte, ale i rozdávejte – pozitivní energii, radost a lásku. Nezapomínejte na, byť jen krátký, pobyt v přírodě, na čerstvém vzduchu nebo na tichém místě. Věnujte se sobě, pečujte o sobě, mějte se rádi, milujte se. Zasloužíte si to.

Rok 2015 podle čínského horoskopu

Rok 2015

Rok 2015 podle čínského horoskopu

je podepsán číslem 8. Osmička je velmi silné karmické číslo, které myslí logicky, řídí se citem a hledá životní rovnováhu. Pokud jste měli v roce 2014 jakékoliv finanční problémy, věřte, že se vaše situace s příchodem nového roku výrazně zlepší. Osmička nese schopnost dosáhnout vašich cílů, vyznačuje se nabitím financí, majetku a finanční nezávislosti.

Osmička nás rovněž směruje k umění a kreativitě. Zkuste kreativitu používat i tam, kde vám předtím nebyla blízká – u cestování, vaření, práce nebo u koníčků.

V buddhismu představuje číslo 8 konec utrpení, nové začátky, možnosti, otevřenou bránu, vchod do tunelu, na jehož konci je jasné světlo. Číslo 8 rovněž rezonuje s vibracemi autority, osobní moci, sebevědomí, profesionality, investicemi a prosperitou všeobecně. Číslo 8 je samo o sobě číslem balance, urovnání.

Lidé s životním číslem 8 by si měli tento rok pečlivě hlídat své myšlenky, neboť právě dvojnásobné číslo 8 (životní číslo + číslo tohoto roku – 2+0+1+5) urychluje jejich přeměnu do reality nebo hmoty. Toto platí i pro všechny osoby s jiným znamením zvěrokruhu nebo životním číslem.

 

Afirmace pro tento rok:

Jsem zdravý, šťastný, spokojený a plně si vědom svých myšlenek a slov, které vytváří moji realitu. Tento rok očekávám osobní i profesní úspěchy, nové zážitky a zkušenosti. Dávám i přijímám, miluji a milován jsem.

 

 
Loading...