Rok ohnivé opice 2016: Láska, vztahy, peníze a úspěchy

Rok 2016, podle čínského kalendáře rok ohnivé opice, začíná 8. února 2016 a končí 27. ledna 2017. Během tohoto období je vládnoucím elementem ohnivý jang (mužská, silná, tvořivá síla). Osmého února rovněž proběhne novoluní ve vodnáři (začíná v 15:38 našeho času).

Rok ohnivé opice je ideální pro výrazné změny (řekla bych až kvantový skok) v našem životě. Je vhodný čas pro dokončení nebo vyřešení všeho, co bylo do poslední chvíle otevřené nebo nedokončené. rok ohnivé opice 2016

Můžeme začít přemýšlet o nových plánech, vytvářet změny, inovovat novou cestu, zaměřit svoji mysl na nové cíle a góly. Dokonce i na ty, které se nám předtím zdály velké nebo nedosažitelné.

Velká většina z nás se může začít zajímat o duchovní podstatu svého života. Spouštěčem může být nějaký film, kniha, článek nebo spirituální zkušenost. Cestování je v tomto období velmi vhodné, a i zde můžeme objevit své vyšší já nebo probudit schopnost, která v nás doposud dřímala.

Máme více energie, sebedůvěry, rafinovanosti a dokážeme věci, které jsme započali, “dotáhnout” až do konce – a to i přesto, že máme tendence přeskakovat z jedné věci na druhou (přesně jako mrštná opice).

Jedinci narozeni v opici jsou chytří, nápadití, rychlí, odolní, kreativní, vášniví, nechybí jim jistá dávka energie a nadšení. A všechny tyto vlastnosti se budou odrážet i v tomto roce, kterému vládne ambiciózní opice.

Na co si dávat pozor

Velkou pozornost bychom měli věnovat našim slovům a komunikaci – jak psaní, tak i mluvení. Je zde velké riziko zbrklých a nepromyšlených reakcí, které mohou zbytečně rozvázat důležité kontakty, zničit přátelství nebo vztah. Vždy vše raději pomalu, ale jistě promyslete, nepřihazujte zbytečně klacky do ohně.

Naučte se reagovat s klidnou a chladnou hlavou, bez zbytečných ohnivých slov, zášti a nenávisti. Nezapomínejme, že se jedná o rok ohnivého znamení.

Finance a práce

I přes velkou potřebu rychle a hodně utrácet, tento rok bude všeobecně finančně vyvážený. Je zde velký potenciál menších prací, přivýdělků nebo brigád, které nám vynesou peníze pro uspokojení vlastních potřeb.

Dávejme si pozor na podvody (týkající se především zmiňovaných přivýdělků nebo brigád), zbrklé, impulzivní a nepromyšlené nákupy zboží, které může být falešné nebo nějakým způsobem nebude odpovídat kvalitě nebo riskantní transakce.

Promyšlení nějaké chytré investice je určitě dobrým nápadem, stejně tak jako nauka o finanční gramotnosti. Máme větší zájem o to, jak a kde ušetřit, nebo jak chytře nakupovat nebo cestovat.

Láska a vztahy

Rok ohnivé opice vnáší do vztahů velkou dávku vášně a energie. Máme tendence zkoušet nové věci – jak v ložnici (odhalení našich tajných sexuální tužeb a fantazií, sex na novém – možná neobvyklém místě), tak i ve vztahu všeobecně (společné cestování, cvičení, sportování apod.)

Pozor na soutěživost, povyšování a zbytečné hádky kvůli banálním věcem. Tento rok rovněž přináší více komunikace, která nám, jak již bylo výše zmíněno, může pomoci odhalit naše tajné sexuální touhy a vášně (tedy uvolnit energii před naším partnerem), ale i upevnit vztah všeobecně, neboť vztah bez komunikace je jako ryba bez vody.

Vyhlídky pro rok 2016

Tento rok přináší spoustu příležitostí trávit čas s lidmi, se kterými jsme se dlouho neviděli, je plný důležitých příslibů, přehodnocení, rozhodnutí a uvědomění. Jedinci, kteří si stanoví pevný a jasný cíl, a nasměrují do něj veškerou svoji energii, se mohou těšit na velký úspěch a vysněné výsledky.

Tento rok je nutná spolupráce. Opice nerada, a v mnoha případech i neúspěšně, jedná sama. Buďme otevřeni, naslouchejme ostatním, pomáhejme tam, kde je třeba, nebo naopak bude-li nám nabídnuta pomoc, přijměme ji. V případě moudré rady se vždy obracejme na naši rodinu, která pro nás hraje tento rok velmi důležitou roli.

Pokud si uvědomíme, po čem tento rok opravdu prahneme, co od života očekáváme, po jakém partnerovi nebo práci toužíme a neodmítneme naslouchat své intuici a srdci, máme před sebou velmi, velmi, velmi úspěšný rok, na který budeme rádi vzpomínat.

Krásný ohnivý rok všem. Spoustu lásky, síly a motivace do každého dne ?

 
  • 551
    Shares
Loading...