Sklizňový měsíc (9.9.2014)

sklizňový úplněk

9.září 2014 se na obloze objeví tzv. sklizňový měsíc a vášniví pozorovatelé se mají opět na co těšit! Noc z 8.9. na 9.9. se přezdívá “měsíční nocí” a má to svůj důvod – během období sklizňového měsíce je měsíc blíže Zemi a jeho záře je intenzivnější než obvykle.

sklizňový úplněk

Tento úplněk bude poněkud silnější. Je možné, že většina z nás bude unavená, otrávená a bez energie. V období tohoto silného úplňku se doporučuje vypít nejméně 3 litry vody a pokud možno, nejlépe uděláte, když se velkým obloukem vyhnete lidem a událostem, ze kterých nemáte už předčasně dobrý pocit.

sklizňový úplněk

Během tohoto období se snažte více relaxovat, uvolněte se a pořádně se nadýchněte. Nesnažte se zbytečně zatěžovat nebo unavovat sportem.

sklizňový úplněk

PŘED ÚPLŇKEM: Snažte se myslet na to, co chcete k sobě přitáhnout. Úplněk stále dorůstá, tedy s vámi mohou dorůstat také finance, štěstí, láska, zdraví apod.

sklizňový úplněk

PO ÚPLŇKU: Úplněk ubývá a tedy pokud uvažujete o hubnutí, nyní je ta správná doba. Spolu s úplňkem může ubývat i vaše váha. Stanovte si, kolik přesně chcete zhubnout a sdělte to následovně úplňku. Stejně tak to můžete udělat i s finančními problémy. S ubývajícím úplňkem mohou zmizet i vaše problémy.

sklizňový měsíc

9+9+2+0+1+4=25=2+5=7

sklizňový měsíc

Číslo 7 je velmi mystické. Představuje nejen zázraky a věci, které není lehké pochopit, ale i intelektuál, soustředění, pilnost, intuitivní znalosti, vážnost, vytrvalost nebo moudrost. Negativní stránkou tohoto čísla je melancholie, oddalování (práce nebo vztahů), osamocení nebo zahleděnost.

sklizňový měsíc

 
Loading...