Recenze: TOP 4 Spalovače tuků

Termín spalovače tuků se používá v souvislosti s doplňky stravy pro sportovce nebo osoby, které chtějí zredukovat svojí hmotnost. Před několika lety byly spalovače tuků ne příliš levnou záležitostí, ale s postupem času a čím dál tím širší nabídkou doplňků stravy, se staly spalovače tuků velmi dostupnými.

spalovače tuků

Když jsem poprvé slyšela slovo spalovač tuků, očekávala jsem, že mi tento doplněk stravy zajistí úbytek váhy bez jakéhokoliv úsilí. Věřila jsem, že mi spalovače doslova spálí tělesný tuk, kterého jsem se tak chtěla zbavit. A tak to samozřejmě vůbec nebylo. Tímto ale vůbec nechci spalovače tuků shazovat!

Bez zvýšené fyzické aktivity nebo úpravy jídelníčku (nižší příjem kalorií a/nebo vyšší výdej energie) se hubnutí jen tak nedostaví, nicméně, spalovače tuků můžou být skvělým pomocníkem na vaší cestě za vysněnou postavou. Закон притяжения


Spalovače tuků dokáží urychlit metabolismus a obsahují látky, které pomohou využití tuku jako zdroje energie. A vzhledem k tomu, že s nimi mám více či méně dobrou zkušenost, rozhodla jsem se vybrat čtyři levné ale kvalitní spalovače tuků, se kterými jsem spokojená, a které bych určitě doporučila.

Některé spalovače fungují skvěle, u některých jsem nezaznamenala žádnou změnu, a tady už je seznam čtyř spalovačů tuků, se kterými mám nejlepší zkušenost.

Upozorňuji, že nejsem odborníkem na doplňky stravy nebo sportovní výživu, ale miluji experimentování a zkoušení nových věcí na svém těle 🙂

#1 Spalovač tuků – Syne Thermogenic 10 mg (Extrifit)

Spalovač tuků od Extrifitu byl mým vůbec prvním spalovačem, a teď můžu i říct, že je mým nejoblíbenějším. Už 25-30 minut po spolknutí malé tabletky cítím nával tepla, díky kterému se nejen začínám potit, ale mám i větší chuť se hýbat a rozproudit krev v těle.

Po spalovači od Extrifitu se cítím velmi dobře a při cvičení se skvělé zpotím, což mi dává skvělý pocit, že jsem si dala do těla. Není to tedy jen skvělý spalovač, ale i nakopávač 🙂 A působí na mě stejně jako spalovače tuků, u kterých si musíte o trochu připlatit. Syne Thermogenic splnil všechna má očekávání.

Extrifit Syne Thermogenic Fat Burner 60 tablet lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz)

#2 Spalovač tuků – GymBeam Synephrine

Spalovač tuků od firmy GymBeam obsahuje stejně jako u spalovače od Extrifitu látku Synefrin, která podporuje termogenezi, a vyskytuje se v tomto produktu i ve stejném množství, tedy 10mg.

GymBeam Synephrine má pomalejší nástup, nebo mi to tak alespoň připadá, ale funguje jinak stejně jako první spalovač a splňuje svůj účel. Tento produkt stojí o cca. 40,-Kč méně než spalovač od Extrifitu a obsahuje navíc 30 tablet (90 tablet v balení).

GymBeam Synephrine 90 tablet lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz)

#3 Spalovač tuků – Thermo Drine Liquid (BioTech USA)

Dalším skvělým spalovačem tuků je Thermo Drine Liquid od firmy BioTech USA, který liší tím, že není v pilulkách, ale v tekuté podobě, a místo Synefrinu obsahuje extrakt ze zeleného čaje, l-karnitin, kofein, taurin a cholin.

Tento produkt existuje i ve formě pilulek, nikdy jsem jí nezkoušela, ale tekutá forma je absolutně vyhovující. Většinou je k dostání v příchuti grep a po smíchání s jiným nápojem nebo vodou chutná skvěle a není tak štiplavý jako jiné grepové nápoje.

Používám ho chvilku před cvičením a funguje perfektně, podobně jako spalovače tuků výše. Můžete ho sehnat za ceny níže v půllitrové lahvi s odměrkou.

BioTech USA Thermo DrineLiquid 500 ml lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz)

#4 Spalovač tuků – Fat Burner (Green Food Nutrition)

Tento spalovač tuků je od ostatních spalovačů trochu jiný, tedy alespoň co se obsahu týče. Kromě extraktu ze zeleného čaje, kofeinu a l-karnitinu, který obsahuje i spalovač výše, se v tomto produktu také vyskytuje nám už dobře známý synefrin, chrom, extrakt z kůry bílé vrby, kořene zázvoru a černého pepře.

Používám tento spalovač již druhým měsícem a jsem s ním spokojená. Svůj účel splnil stejně jako spalovače za vyšší cenu, a proto jsem se ho rozhodla přidat do tohoto seznamu.

Doporučuje se brát jednu tabletku ráno před snídaní (na lačno) a jednu před obědem. Cenově je tento spalovač velmi dostupný, cena začíná už na 140,-Kč a balení obsahuje 60 tablet, tedy jedno balení vystačí na celý měsíc.

GreenFood Fat Burner vegan 60 tablet lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz)

Jedná se o český výrobek a je vhodný i pro vegany.

Závěrem

Spalovače tuků nejsou něčím, co vám doslova “spálí” nadbytečná kila (to snad ani nikdo očekávat nemůže), ale jsou skvělou pomůckou, kterou používám s radostí už necelý rok a zaznamenávám na sobě a svém výkonu velké rozdíly.

Nejen, že se díky nim pěkně zapotím a mám tak ještě více energie na sobě pořádně zapracovat, ale mám také menší chuť na jídlo, za to větší chuť se hýbat a udělat se svým tělem změnu.

 
  • 46
    Shares
Loading...