TOP 5: Filmy o zákonu přitažlivosti

filmy o zákonu přitažlivosti

Inspirovat se můžeme kdekoliv a z čehokoliv – od knih, filmů nebo muziky až po inspirativní osoby nebo vyprávění, která nám dají spoustu pozitivní energie a změní pohled na svět nebo život samotný. Pokud se zajímáte o zákon přitažlivosti a hledáte tipy na filmy na toto téma, pak jste na správném místě!

Připravili jsme pro vás seznam pěti zajímavých filmů/videí, která se týkají zákonu přitažlivosti a síly našich myšlenek.

filmy o zákonu přitažlivosti

TAJEMSTVÍ (The Secret)

filmy o zákonu přitažlivosti

Film Tajemství zná asi většina z nás, ale i přesto stojí za zmínku. Učí nás vzácnému tajemství, tedy zákonu přitažlivosti, který ve skutečnosti ani takovým tajemstvím není. Jedná se v podstatě o zákon, který tu je už od svého začátku a funguje zcela stejně jako zákon gravitace apod. Ve filmu Tajemství vystupuje spoustu inspirativních osob, které se zákonem přitažlivosti mají osobní zkušenosti a vše je nádherně vysvětleno v takové formě, aby bylo každému jasné, o co se jedná.

filmy o zákonu přitažlivosti

Přeci jen – pokud patříte do skupiny osob, které tento film ještě neviděli, vřele vám ho doporučujeme!
filmy o zákonu přitažlivosti

filmy o zákonu přitažlivosti

The Opus

filmy o zákonu přitažlivosti

Film The Opus je velmi podobný Tajemství a vystupují v něm i osoby, které jsme v něm mohli zahlédnout. Pojednává opět o zákonu přitažlivosti a o tom, že vše, na co se soustředíme a silně po tom toužíme, to se k nám dostaví. Jinými slovy – jsme to, na co myslíme. Film The Opus pojednává o našem potenciálu a tvoření vlastní reality. Vědomé i nevědomé.

filmy o zákonu přitažlivosti

Nádherně vysvětluje, že náš (fyzický) pobyt na planetě není nekonečný a má zkrátka svůj začátek, ale i konec. Mějte na paměti, že mluvíme stále o fyzickém životě. Nač tedy čekat na zázraky nebo štěstí? A existují vůbec zázraky, štěstí nebo náhody? Pusťte se do přitahování toho, co si přejete, ještě dnes! Pokud je to k vašemu dobru a silně vnitřně cítíte a máte jasno, co chcete, začněte teď hned!

Pokud hledáte inspiraci nebo “motor”, který vás nastartuje a posune dál, pusťte si film The Opus. Nebudete litovat každé zhlédnuté minuty. Naopak.

filmy o zákonu přitažlivosti

filmy o zákonu přitažlivosti

I AM

filmy o zákonu přitažlivosti

Film I am (Já jsem) je velmi silný a určitě stojí za zhlédnutí. Vypadá opět velmi podobně jako předchozí dva filmy, ale nesoustředí se už tak úplně na zákon přitažlivosti. Nádherně nám vysvětluje, že hledání pravdy neskončí během jediného dne, ale k tomu, abychom našli naše JÁ nebo objevili věci, které jsou nám zatím neznámé, potřebujeme více času. Člověk se ve skutečnosti objevuje celý svůj život. Jinými slovy – všichni fungujeme na stejné frekvenci a všichni jsme energie.

filmy o zákonu přitažlivosti

Film I am také říká, že my sami jsme tady za sebe. Neznamená to ovšem, že bychom se měli starat jen o sebe a zahledět se. Znamená to, že největší důvěru najdeme v sobě samotných a že my jsme to jediné, co tvoří naši realitu. My a naše myšlenky. Dýcháme sami za sebe, myslíme sami za sebe, svoji realitu si tvoříme svými myšlenkami. Film I AM není bohužel na internetu v češtině ani s překladem, ale můžete se na něj podívat na youtube a pustit si k němu titulky.

filmy o zákonu přitažlivosti

filmy o zákonu přitažlivosti

MILUJ SVŮJ ŽIVOT (Louise Hay)

filmy o zákonu přitažlivosti

Dokumentární film Miluj svůj život je velmi silný a určitě stojí za zhlédnutí. Na youtube je k dispozici verze v angličtině s českými titulky. Světově známá spisovatelka Louise Hay vypráví svůj životní příběh a vysvětluje, že svými myšlenkami tvoříme svoji budoucnost, ale i svět kolem sebe. Svými myšlenkami k sobě přitáhneme takové osoby, události nebo zkušenosti, o kterých často přemýšlíme. Sama nevystudovala žádnou školu a v životě se setkala s velmi obtížnými životními situacemi, které by málokdo z nás dokázal překročit s úsměvem na tváři.

 

Ona to však dokázala a navíc vytvořila dokumentární film, který inspiruje jedince ze všech světových koutů. Pokud máte večer hodinku a půl času a především chuť se nechat inspirovat, tento film vám rozhodně doporučujeme všemi deseti! Jen tak zjistíte, že k životu ve skutečnosti nepotřebujeme žádnou školu (život sám o sobě je velkou školou), protože přirozená inteligence převládá nad znalostmi z knih a škol, a že neexistuje nic, co by se nás mělo snažit potopit na dno. Existovat to bude jen tehdy, budete po tom toužit a přemýšlet nad tím. Stačí jen chtít, požádat, pevně věřit a přijímat. Opět, jsme to, na co myslíme, o čem přemýšlíme.

filmy o zákonu přitažlivosti

filmy o zákonu přitažlivosti

 
  • 5
    Shares
Loading...