Úplněk březen 2016: Čas pro komunikaci a naplnění tajných tužeb a přání

Úplněk pro měsíc březen nastává 23. března ve 13:01 SEČ. Jedná se již o třetí úplněk v tomto roce, který nese název Červí úplněk a nachází se ve vzdušném znamení ♎ vah, které se vyznačují svojí dobrosrdečností, smyslem pro spravedlnost, touhou po svobodě, ale i častou nerozhodností a vnitřním neklidem nebo strachem z neznámého.

Březnový úplněk přináší spoustu významných změn týkající se vztahů. Jedná se o čas plný romantiky, hojení nebo obnovení vztahů, komunikace, uvědomění si vlastní skutečné podstaty a zvláště toho, po čem skutečně prahneme (nemusí se nutně týkat jen vztahů a sexuality jako takové).

Myšlení a komunikace, ale i určitá nerovnováha a nerozhodnost hraje v tomto období poměrně důležitou roli.

Slunce v konjukci s Merkurem zvyšuje duševní aktivitu a kontakt s lidmi. Máme potřebu více mluvit, většinou spontánně. Naše myšlenky jsou přelétavé, nedokážeme se soustředit na jeden jediný objekt. Jednou o koze, podruhé o voze.

Je zde rovněž možnost krátkých výletů s partnerem nebo přáteli, návštěva místa nebo kulturní události, kam obvykle nechodíme (opera, muzikál, národní park, jeskyně apod.) Cítím zde určitou potřebu komunikace s partnerem – vysvětlení, vyříkání si něčeho, nebo ujasnění určité situace, o které jsme předtím nemluvili – tedy uvolnění vnitřního tlaku.

Od 20. března do 19. dubna se nachází Slunce v Beranu. Tato doba přináší nadšení a spontánnost, zrození nových nápadů, projektů, dokonce i vztahů – spíše krátkodobých. Pokud něco chceme, chceme to teď hned, bez ohledu na ostatní, a jdeme si za tím hlava nehlava. Pozor na “krátkozrakost” a unáhlené plány nebo rychlé zahájení vztahu, který nemusí mít dlouhé trvání.

Jedná se spíše o dobu vhodnou pro krátké románky plné vášně a beranské ohnivosti. Vypadá to, jako by v tomto období odpadly veškeré zábrany, které jsme předtím měli. Cítím zde velkou touhu zkusit něco, o čem jsme dlouho přemýšleli.

Jsme-li v partnerském vztahu, měli bychom si s naším partnerem promluvit o našich touhách nebo fantaziích, které jsme skrývali, nebo pro nás byly tabu.

Měsíc v opozici s Merkurem nám dodává důvtip, výřečnost a hbitost. Pozor na “ostrý jazyk”a nepromyšlená slova, která by mohla ublížit lidem kolem nás nebo těm, na kterých nám záleží. To, co postrádáme, je vytrvalost a soustředěnost. Snažme se dříve myslet než zbrkle konat.

Od 21. března do 5. dubna se nachází Merkur v Beranu. V tomto období komunikujeme poněkud sebevědomě, naše mysl je aktivní a živá. Co na srdci, to na jazyku. Pozor na netrpělivost a zbytečné předsudky nebo žárlivost. Snažme se na nejasné situace hledět z více úhlů pohledu a nedělejme unáhlené závěry. Všechno může být jinak, než si myslíme.

Březnový úplněk přináší stejně jako první jarní dny nový, čistý vzduch, výkvět nových nápadů a inspirace, očistu ducha i těla, potřebu komunikace, která nám pomůže vyjasnit situaci nebo zahojit vztah, a naplnění našich tajných fantazií a tužeb.

Objevíme-li se v situaci, kdy nevíme kudy kam nebo jsme nerozhodní (jako na váhách), naslouchejme svému vnitřnímu já, své intuici, která nás vždy vede tím správným směrem, ačkoliv to tak ne vždy vypadá.


Triky a kouzla za úplňku

Vzhledem k tomu, že je úplněk (téměř vždy) pouze jednou v měsíci, je vhodné využít jeho sílu v náš prospěch. Pro trik k přitažení více peněz do našeho života za úplňku navštivte tento článek: Jednoduchý trik na přitažení peněz za úplňku

Dalším skvělým trikem, na který nesmím zapomenout, je kreativní vizualizace, která dokáže pomoci v mnoha životních směrech. Před úplňkem, tedy do 23.3. si můžeme vizualizovat tok peněz, zdraví nebo lásky, který do nás proudí. Měsíc dorůstá a spolu s tím dorůstá i naše víra, láska nebo cokoliv jiného, oč žádáte.

Naopak po 23. březnu, kdy měsíc ubývá, je vhodné odevzdat vesmíru veškeré obavy ohledně financí, lásky nebo zdraví. Pokud si přejete zhubnout, ubývající fáze měsíce je vhodným obdobím. Za pomoci kreativní vizualizace si představujte postavu, po které toužíte, mějte představu o tom, kolik kilogramů chcete zhubnout, nejlépe i v jakém časovém rozmezí. Poté odevzdejte vesmíru vaše nadbytečná kila prostřednictvím vizualizace.

Další úplněk nastává 22.4.2016 v 06:24 SEČ a nese magický název Růžový úplněk. Pro zjištění dalších úplňků navštivte tento kalendář úplňků.

Úplňková afirmace: Mé srdce je vždy otevřené a vyzařuje nekonečnou lásku. Všechny mé minulé i aktuální vztahy jsou vyléčené a v rovnováze. Přijímám se přesně takový, jaký jsem, a zasloužím si být milován.

 
  • 1.9K
    Shares
Loading...