Úplněk červenec 2017 (Bouřkový úplněk)

Červencový úplněk v ♑ Kozorohu, který nastává 9.7.2017 v 6:06, bude až výjimečně silný a svůj název “Bouřkový úplněk” má zcela oprávněně.

Věřím, že spoustu astrologů a zapálenců do astrologie čekalo dlouho na tento úplněk, neboť se jedná o období plné spoustu zajímavých, řekla bych až život-měnících aspektů. Zda se jedná o pozitivní či negativní aspekty, to posuďte sami.

úplněk červenec 2017

Tím prvním zajímavým aspektem je Slunce v opozici s Plutem, který vytváří velmi intenzivní a obtížně kontrolovatelnou energii. Tento aspekt má potenciál způsobit vážné problémy ve vztazích. Může se objevit sebedestruktivní chování, závislost na druhé osobě, špehování nebo tvrdohlavost. Během tohoto úplňku není vhodné vytahovat témata, která by mohla podráždit vašeho partnera/vztah. Pokud máte v hloubi duše něco, co chcete s vaším protějškem probrat, nechte to až na období po úplňku. A Lei da Atração

Mlčeti zlato, mluviti stříbro je heslem tohoto aspektu. Uvnitř sebe máte jakousi nutkavost řešit věci, na které není zrovna ten správný čas. Může se objevit i strach ze ztráty nebo odmítnutí (nemusí se týkat jen vztahů), vnitřní nejistota (nevím, zda to mám nebo nemám udělat) a roztěkanost (nevím na čem jsem, nevím co dříve dělat). legge di attrazione

Měsíc v konjunkci s Plutem je poněkud provokativní a vrhá nás do moře neovladatelných emocí. Zůstaňte v tomto období klidní, nezačínejte zbytečné diskuze, ani se nepouštějte do nových projektů. Mějte trpělivost. Vyčkejte.

Dalším zajímavým aspektem je Mars v opozici s Plutem, který nám dává intenzivní vášeň k dosažení našich nejsilnějších přání. Může se objevit jakýsi konkurenční duch, potřeba vítězství, potřeba “dotáhnout to do konce”, být lepší než ostatní, dosáhnout toho, čeho chceme. A nejlépe hned teď! Nevím proč, ale tento aspekt má hodně Beranské energie. Je-li vaše slunce, měsíc či ascendant v Beranu, možná vám přijde tento popisek blízký. Arcanjo Uriel

Jedná se o aspekt vhodný pro cvičení, posilování, zdokonalování se v nějaké umělecké, kreativní činnosti. Pokud přemýšlíte o nějakém cvičebním programu, běhání, návštěvě hodin jógy nebo jiné podobné aktivitě, neváhejte a započněte to, o čem jste dlouho přemýšleli.

“Marsovská ohnivá energie” se většinou projevuje skrze tělo než ducha. Tento aspekt začíná již 2. července a s blížícím úplňkem se jen zesilňuje. Pokud se u vás z ničeho nic objevil nápad začít cvičit nebo pracovat na své postavě, tento aspekt je odpovědí. feng shui wallet tips

Slunce v opozici s Měsícem vyvolává jakýsi vnitřní boj, nerozhodnost a nedostatek pozornosti. Mohou se objevit pochybnosti “ale co když..”a souboj mezi našimi emocemi a egem. Máme tendence dráždit, provokovat a reagovat bez přemýšlení <<co na jazyku, to na srdci >> což může způsobit značné komplikace. Opět, máte-li dlouho na duši něco, co chcete řešit, vyčkejte ještě malou chvilku. Nyní opravdu není vhodná doba.

Dávejme si pozor na přejídání, kousání nehtů nebo odkládání věcí na poslední chvíli. Anđeoski brojevi

Souhrn

Ačkoliv se jedná spíše o kompetitivní, náročné a drsné období, tento červencový úplněk nám má co dát. Klíčovými hesly je vítězství, síla a moc, ego, detoxikace, sebevědomí, fyzické zdraví.  A stejně jako každý jiný úplněk, i tento úplněk je vhodný pro spoustu kouzel.

Pro přičarování peněz do vašeho života stůjte s peněženkou pod zářícím měsícem – buď za úplňku, je-li v noci, a nebo v době, kdy dorůstá. Stoupněte si do měsíční záře s otevřenou peněženkou a povytaženou největší bankovkou a opakujte:

“Má peněženka se právě naplňuje penězi. Mám v ní..uveďte částku, kterou chcete přičarovat”. Během tohoto procesu si představujte bankovky, které letí přímo od měsíce do vaší peněženky. Čím živěji si tento proces představíte, tím se dočkáte lepších výsledků.

Pro hubnutí je také vhodná vizualizace. Při dorůstajícím měsíci nebo v den úplňku si představujeme naši ideální postavu a plánujeme, kolik chceme vážit a v jakém časovém rozmezí této váhy chceme dosáhnout. Čím přesnější budete, tím lepších výsledků se dočkáte. Nemyslím jen “chci vážit 56kg”, ale “chci vážit 56kg, a to do 1.9.2017”.

Během ubývajícího úplňku pokračujeme s vizualizací a představujeme si, že každé naše nadbytečné kilo pomalu mizí s ubývajícím měsícem. Pozitivní afirmace rovněž skvěle fungují.

Zdraví

Úplněk v Kozorohu může mít silnější vliv na naše klouby, páteř, kosti a kůži. Vyhněte se jakékoliv fyzické práci, během které nejvíce používáte kolena, a snažte se promašťovat suchou pleť, lokty a rty. Chystáte-li se na sběr bylinek, teď je to nejlepší období. Nezapomeňte si natrhat kapradí, které je vhodné vložit pod polštář a před spaním si představovat náš gól či cíl.

Další úplněk, který nese název Jeseteří úplněk, nastává 7. srpna a bude ve znamení ♒ Vodnáře. Pro zjištění dalších úplňků navštivte tento kalendář úplňků.

 
  • 344
    Shares
Loading...