Úplněk leden 2016: Nové začátky, láska a finance

Úplněk pro měsíc leden nastává 24. ledna ve 2:46 SEČ. Jedná se o první úplněk v tomto roce, který nese název Vlčí úplněk a nachází se v dynamickém a ohnivém znamení ♌ lva.

Vlčí úplněk nás osvobozuje od zpoždění nebo odkládání, odstraňuje veškerá omezení v myšlení (vhodné pro stanovení nových cílů) a dodává nám moudrost, kuráž a odvahu pustit se do věcí, které byly pro nás předtím nemyslitelné, nebo jsme pro ně neměli dostatek síly a odvahy.

Začínáme posouvat naše hranice, nebo je dokonce přestáváme vidět; jakoby to, co se zdálo nemožné, bylo na dosah, a máme v sebe a naše činy všeobecně větší důvěru.

Slunce, které vstoupilo 20. ledna do znamení vodnáře, přináší nový “čistý” vzduch, a vlčí úplněk to o to více umocňuje. U některých z nás se to může projevit v podobě nových nápadů, pracovních možností nebo přeměny negativního na pozitivní. Největší potenciál zde mají pracovní záležitosti. Rovněž nás to více táhne ke spirituálním záležitostem. Jsme citlivější a vnímavější.

Venuše, která vstupuje 23. ledna do znamení kozoroha, symbolizuje pocit bezpečí, pečlivost a hrdost. Ve vztazích můžeme být velmi průbojní a působit chladným dojmem. Občas můžeme na druhé až příliš tlačit, což by mohlo v nejhorším případě vést k rozchodu nebo rozvodu. Zbavte se toho s ubývajícím měsícem pomocí afirmací nebo jiných odříkavadel přímo pod měsíční září.

První lednový úplněk nám rovněž otevírá brány pro nové vztahy. Jsme více společenští, otevření a máme větší sebedůvěru. Nicméně, dva dny před a po úplňku mohou být pro mnohé z nás velmi skličující a stresující. Vyvarujme se řešení problematických vztahů, dávejme si pozor na slova, která použijeme, nesnažme se cokoliv rozmlouvat nebo přemlouvat ostatní. Nevnucujme své názory druhým, není-li to třeba.

Snažme se pobývat na čistém vzduchu, pijme dostatek tekutin a soustřeďme se na sebe – své fyzické i duševní zdraví. Jedná se o velmi silné období (obzvlášť pro citlivé jedince), proto je potřeba zůstat soustředěný sám na sebe a neklesat na mysli.

Vzhledem k tomu, že je úplněk (téměř vždy) pouze jednou v měsíci, je vhodné využít jeho sílu v náš prospěch. Pro trik k přitažení více peněz do našeho života za úplňku navštivte tento článek: Jednoduchý trik na přitažení peněz za úplňku

Další úplněk nastává 22.2.2016 v 19:20 a nese magický název Sněžný úplněk. Pro zjištění dalších úplňků navštivte tento kalendář úplňků.

 
  • 1.4K
    Shares
Loading...