Úplněk říjen 2014 (8.10.2014)

úplněk 8.10.2014

Říjnový úplněk nese energii velkých výzev a obratů, a to jak po fyzické nebo pracovní stránce, tak i po té týkající se vztahů a lásky. Snažte se obklopovat takovými lidmi, kteří vás inspirují a neubírají žádnou energii. Soustřeďte se na to, co vás dělá šťastnými a spokojenými. Právě teď je doba na velké pozitivní změny, které obrátí váš život.

Ne nadarmo se říká: “Jak za úplňku, tak po celý měsíc”. Je více jak možné, že se vaše negativní emoce potáhnout po další následující týdny, než měsíc opět doroste, pokud si je vyberete.

Za žádnou cenu se nepouštějte do toho, co je vám proti srsti nebo do toho, z čeho nemáte dobrý pocit – půjčky, vztah s nesprávnou osobu, zběsilá a nepromyšlená koupě nemovitosti nebo auta. Dělejte vše podle citu a poslouchejte vaše vnitřní já.

 

Úplněk ve znamení vah

 

Říjnový úplněk je ve znamení vah. Váhy jsou jednou dole a jednou zase nahoře. Jednou je to takové, podruhé zase makové. Pokud chcete zůstat v rovnováze a pokračovat ve stabilním životě, nedělejte, jak již bylo výše zmíněno, velké obraty nebo rozhodnutí. Právě proto by se jedna z vah mohla přehoupnout dolu a vše by dopadlo tak, jak byste si rozhodně nepřáli.

Nechte vše v klidu plynout a nedělejte si velké starosti. Láska k vám vždy přijde v ten správný čas a určitě i na správném místě se správnou osobou. Buďte trpěliví a na nic netlačte. Pokud máte před sebou velkou výzvu nebo rozhodnutí, uskutečněte ho nejdříve tři dny po úplňku.

Jinými slovy, říjnový úplněk je úplněk relaxační. Čekají nás velké výzvy, na které bychom se měli připravit jak jinak, než v klidu.

úplněk 8.10.2014

Přitáhněte za úplňku peníze

úplněk 8.10.2014

Během úplňku (nezáleží na tom, v jaký měsíc) můžeme k sobě přitáhnout to, po čem toužíme. To můžeme pochopitelně přitáhnout i kdykoliv jindy, ale za období úplňku je vše mnohem intenzivnější.

Chcete-li za pomocí úplňku přitáhnout určitou, opakuji ještě jednou, určitou částku peněz, vyskočte během úplňku ven, pokud možno ve tmě, stoupněte si před něj na takové místo, kam nejsilněji září, otevřete ve vašich dlaních peněženku, povytáhněte největší bankovku a představujte si, že vše peněženka nabírá na rozměrech, největší bankovka k vám plyne ve velkém množství a ciťte se spokojeně. Představujte si před zavřenýma očima velký proud financí, který teče od úplňku přímo do vaší peněženky! Na závěr nezapomeňte poděkovat.

úplněk 8.10.2014

Doporučené knihy týkající se úplňku a jeho síly

úplněk 8.10.2014

Záhady kolem nás 2 – Bojíte se úplňku? lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

úplněk 8.10.2014

Horoskopy 2014 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

úplněk 8.10.2014

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho s ostatními. Děkujeme!

úplněk 8.10.2014

 
  • 8
    Shares
Loading...