Zákon přitažlivosti v praxi: Peníze na ulici!

zákon přitažlivosti

Seděla jsme v autě a čekala na dědečka, který byl u lékaře. Cítila jsem, že potřebuji mít klid, proto jsem vypnula rádio. Stejně v něm celou dobu jen mluvili o věcech, které mě vůbec nezajímají. A muzika, ta je každý den stejná. Ve skutečnosti si nedokážu pořádně nedokážu udělat chvíli času na klid, tak teď přišla vhodná doba.

Jak jsem tak seděla, vzpomněla jsem si na film Tajemství a kreativní vizualizaci. Během chvilky jsem měla jakýsi výpadek nebo jen zásek. Jen vím, že jsem si během těch pár minut, možná to bylo ve skutečnosti jen pár vteřin, představovala peníze. Dělám to tak často, ale teď to bylo přeci jen trochu jiné.

Měla jsem klid a nikdo mě nerušil. Navíc jsem se objevila v takovém zvláštním stavu, ve kterém okolí absolutně ztichlo. Jako bych byla v jiném světě. Možná to bylo jen tím, že jsem se zahleděla do jednoho bodu a úplně vypustila celou hlavu.

Jakmile jsem se z toho stavu probrala, štípla jsem se nad obočí, abych si uvědomila, že jsem “zpátky”. Občas to tak dělám. Dědeček ale stále nikde. Rozhlížela jsem se z auta a asi metr a půl od automatu na parkování jsem viděla na zemi list papíru, který vypadal jako peníze. Bylo kolem něj listí, nebyla jsem si jista, zda to vůbec peníze jsou.

Nevím proč, ale celou dobu jsem seděla a jen na něj koukala. Nechtělo se mi vystupovat. Co když to peníze nebudou? Chodilo tudy dopoledne celkem dost lidí.

Během deseti minut přišel dědeček k autu a ťukal na dveře. “Proč nejdeš sebrat tu bankovku?” zeptal se mě. Okamžitě jsem vylezla a šla se podívat na zem. Leželo tam dvacet liber. V tu chvíli jsem ani nemyslela na to, jestli někdo kolem mě chodí nebo ne. Byla jsem jen překvapena, jak rychle to funguje.

Je to až neuvěřitelné, vlastně ještě do poslední doby jsem byla trochu skeptická, ale během posledních tří zkušeností (tato byla tou první) začínám úplně měnit pohled na zákon přitažlivosti. Děkuji Rhondě za inspiraci, film a knihu. A děkuji vesmíru za to, že mi každým dnem dokazuje, jak náramně zákon přitažlivosti (a občas i velmi rychle) funguje. Děkuji, děkuji, děkuji.

Přeloženo z webu TheSecret Stories.

 
  • 2
    Shares
Loading...