Zůstaň svůj za jakékoli situace

Každý z nás se v životě setkal s někým, kdo se ho snažil ponížit nebo za každou cenu odradit od něčeho, v co věří nebo po čem tolik touží. A je to přirozené.

Abychom si mohli vážit toho, co máme teď, a toho, co k nám proudí, musíme poznat i něco z druhého břehu. Ani bez zimy bychom si nemohli vážit tepla, stejně tak bez nenávisti bychom si nemohli vážit lásky. Musíme poznat pravý opak toho, po čem tolik toužíme, abychom zjistili pravou hodnotu a hloubku našeho snu.

Často se na mě blízcí a přátelé obrací s otázkou “jak ignorovat blbce, který mu vstoupí do cesty” nebo “co mám dělat, když mi říkají, že je to holý nesmysl a nikdy to nebude fungovat”.

inspirativní citáty

Ten, kdo se vzdává, nikdy nezvítězí, a ten kdo vítězí..(Napoleon Hill)

Myslím, že pokud opravdu, ale opravdu po něčem silně toužíte, není jediný důvod dávat pozornost nebo snad věnovat čas někomu, kdo jde zcela proti vám.

Neberte si osobně blbce, který se vás snaží odradit, osobu, která vám tvrdí, že to, po čem tolik toužíte, nikdy mít nebudete. Snažte se ignorovat veškeré nikdy, nebude, nechci, nemožné, protože všechna tato slova jsou sama o sobě afirmacemi. Lidé, kteří často používají tato slova si jen do svého života přitahují více důvodů k nikdy, nebude, nechci, nemožné. A pak není divu, že něco nikdy nebude možné.

Veškeré negativum, které začíná na ne (nikdy, nebudu, nechci, není, nemám, neexistuje) má enormní tendenci se uskutečnit, a to v co nejkratší době, neboť do ne dáváme nevědomě více energie, než do ano, mám nebo možné.

Neočekávejte problémy, neboť ony mají tendenci nezklamat – Napoleon Hill

Poslouchejte své srdce, své vnitřní já, řiďte se city a intuicí. Pokud víte, po čem toužíte a čeho chcete dosáhnout, jděte si za tím. Ať si každý říká, co chce, je to váš sen, váš cíl, vaše vášeň, a pokud máte silnou víru a vytrvalost, to všechno má ohromný potenciál se i uskutečnit.

Nezajímejte se o to, jak, kde nebo kdy se to uskuteční. Prostě věřte. Buďte silně přesvědčeni o výsledku. Zvyšujte své vibrace pomocí hudby, kterou milujete, článků, citátů nebo videí, které vás nainspirují, přečtěte si vaší oblíbenou knihu, pomazlete se se svým mazlíčkem, nebo si sepište své přání na papírek, noste ho neustále u sebe a kdykoli se setkáte s blbcem, čtěte si svůj cíl tak dlouho, dokud se opět nepřeladíte na svojí vlnu.

Pokud se už s někým takovým setkáte, vyslechněte si v klidu jeho slova. Uvědomte si, že to všechno jen proudí z jeho nitra. Vyrovnaný a šťastný člověk nemá nikdy potřebu pomlouvat, ponižovat nebo odrazovat. Nikdy. Naopak, pokud si už někdo něco takového dovolí, zůstaňte maximálně optimističtí a neztrácejte důvod k radosti a úsměvu. Úsměv takové jedince doslova znepokojuje.

Žijete ve svém vlastním teritoriu, ve svém vlastním vesmíru…protože záleží pouze a jen na vás, s kým chcete tento prostor sdílet a jak se chcete cítit.

 
  • 40
    Shares
Loading...