Andělé s námi komunikují prostřednictvím určitých znamení v závislosti na našich životních výzvách, krocích nebo otázkách, které jsme si položili.

Znamení z andělské říše jsou všude kolem nás, uvnitř i venku, ve dne i v noci, při vědomí, ale i ve snech. Naši nebeští průvodci nás velmi dobře znají a ví, která znamení v daný moment upoutají naši pozornost.

Andělé si vždy najdou způsob, jak nás kontaktovat. Buďte otevřeni přijímat jejich znamení.
Andělská čísla

Andělská čísla patří mezi nejběžnější andělská znamení vůbec. Může to začít jemným cuknutím hlavy a pohledem na hodiny ve 22:22 nebo 11:11, ale i neustálým vídáním dalších číselných kombinací jako 444, 555 nebo 777 na SPZ u auta, které vás právě předjelo, na letáčku, který vám přinesla pošťačka, čárkovém kódu nebo účtence z obchodu.

Andělé nám prostřednictvím určitých číselných kombinací posílají vzkazy nebo odpovídají na naše otázky. Řekla bych, že prostřednictvím číselných řad odpovídají na naše aktuální vibrace.

Významy jednotlivých andělských čísel najdete v naší rubrice andělská čísla, nicméně, pokud máte pocit, že tyto číselné kombinace mají pro vás určitý osobní význam, zapisujte si všechny myšlenky, které jste měli v hlavě ve chvíli, kdy jste andělské číslo zahlédli. Dříve či později přijdete na jejich pravý význam. Porovnávejte své zápisky a řiďte se svojí intuicí.

Peříčka

Peříčka jsou dalším znamením, prostřednictvím kterého nás andělé zdraví a ujišťují o jejich lásce a přítomnosti. Peříčka sice žádný určitý význam nemají jako např. konkrétní andělská čísla, ale symbolizují lásku, ochranu a pomoc, kterou nám andělé neustále nabízejí.

Kdykoliv uvidíte bílé peříčko, nebo spadne-li vám přímo pod nos, poděkujte za něj a uložte si ho do krabičky nebo mističky na dobře viditelné místo. Jedná se o takový pozdrav z andělské říše.

Mince

Mince je všeobecně symbolem vedení nebo podpory a má velmi podobný význam jako peříčka. Andělé nás prostřednictvím mince zdraví a ujišťují o jejich nekonečné lásce a přítomnosti.

Kdykoliv najdete zčistajasna minci na ulici nebo lavičce, vzpomeňte si, na co jste před jejím nalezením mysleli a poděkujte za ni jako za každé jiné znamení. Pokud si nejste jisti, zda se jedná o znamení z andělské říše, popřemýšlejte o místě, kde jste minci našli.

Jedná-li se o andělské znamení, můžeme to jednoduše rozpoznat podle místa, kde jsme minci našli, tj. například jediná volná sedačka na letišti, nebo poslední volná kabinka s toaletou. Většinou se také jedná o výrazné nebo něčím zajímavé místo.

Náhlá změny teploty

Když jsem poprvé v životě měla možnost poznat andělskou přítomnost, ucítila jsem ohromný chlad, po celém těle mi vyskákala husí kůže a na zadní straně krku jsem pocítila prazvláštní tlak a brnění

Ať to zní jakkoliv, změny teplot jsou dalším andělským znamením, prostřednictvím kterého nám andělé říkají “ano, jsme tady“, a v žádném případě se nejedná o nic negativního, ačkoliv náhlá změna teploty v místnosti úplně tak vesele nepůsobí, a mnozí z nás si ji mohou spojovat s duchy nebo negativními energiemi.

Nejčastěji se s ním setkávám, když nejsem ve své kůži nebo si povídám se svými anděly – když se snažím vypovídat, abych vyventilovala své problémy nebo trable. Andělé tak naznačují svoji přítomnost. Jedná se o velmi hluboké znamení, které si v každém případě zaslouží svoji pozornost.

Slovo anděl

Andělé si vždy a za jakékoliv okolnosti najdou způsob, jak nás kontaktovat, a slovo anděl je dalším běžným znamením z andělské říše. Slovíčko anděl můžete zaslechnout, ale i vidět, a to nejen v češtině, ale i jiných jazycích.

Ať už vidíte toto slovíčko kdykoliv a kdekoliv, vzpomeňte si, na co jste v daný moment mysleli, nebo se podívejte na další slova za slovíčkem anděl. Může tam na vás čekat nějaký vzkaz, který byste měli znát.

Světelné záblesky

Světelné záblesky patří mezi další běžné znamení z andělské říše. Ať už vidíte jakýkoliv záblesk, malinké problesknutí nebo “jiskru”, pamatujte si barvu, kterou jste viděli. Je více či méně možné, že vás navštívil archanděl, kterého můžete jednoduše identifikovat právě podle určité barvy.

Archanděl Gabriel se vyznačuje oranžovou barvou, Rafael zelenou a Michael modrou.

Motýlci


 
Poslední znamení z andělské říše, se kterým mám velmi bohaté zkušenosti, jsou motýlci. Motýlci, které vám poslali vaši andělé strážní, mají většinou bílou barvu (ne vždy) a poletují kolem vás, nebo se vás snaží sledovat.

S tímto znamením se velmi často setkávám na procházce nebo zahradě, ale čas od času mi z ničeho nic vletí malý motýlek oknem do pokoje nebo auta a poletuje kolem dokola tak dlouho, dokud na něj neupoutám svoji pozornost.

Jedná se o velmi jemné, ale milé znamení, se kterým se setkává velká většina z nás, ale jen málokdo si uvědomuje jeho hloubku. Opět, poděkujte za něj.