Co jsou andělská čísla a co nám říkají?

Stává se vám, že pokaždé rozsvítíte displej svého telefonu ve 22:22 nebo vám cukne hlava na lištu vašeho počítače ve chvíli, kdy je 11:11 nebo 12:34? Většina z nás za tím nehledá žádnou vědu a nepovažujeme tato čísla za nic zvláštního. Pokud ovšem tyto stejnočíselné kombinace vídáme až podivně často a všude, začneme přemýšlet, zda se opravdu jedná o tak velkou shodu náhod, nebo něco mezi nebem a zemí.

andělská čísla

Když jsem začala vídat 22:22, 11:11 nebo 777 doslova všude a několikrát během jednoho dne, napadlo mě, že mám mozek jaksi načasovaný a pokaždé, když zdobí digitální hodiny stejné čtyři číslice, mozek vyšle jakýsi signál, abych se podívala na hodiny. Postupem času, kdy jsem začala tato čísla ale vídat i na SPZ, letácích nebo účtenkách, jsem začala tuto ideu “načasování” pomalu ale jistě vypouštět. feng shui wallet

Co jsou andělská čísla

Fenomén zaznamenávání číselných sekvencí, nebo andělských čísel, se stává čím dál tím více populárním. Článků na internetu na toto téma začalo přibývat jako hub po dešti, ale nemyslím si, že by to byl hlavní důvod, proč se nyní o andělských číslech více mluví a píše. Všímám si, že čím dál tím více lidí kolem mně se zajímá o osobní rozvoj a snaží se příjmout fakt, že něco mezi nebem a zemí skutečně existuje.

Andělská čísla jsou číselné sekvence, většinou v podobě tří, čtyř, někdy i více stejných po sobě jdoucích čísel. Mohou to být čísla 1111, 222, 777, 888, ale také 1234, 4567, 1212 nebo 1515. Tato čísla můžeme vídat na SPZ, letácích, účtenkách z obchodu, na digitálních hodinách, sériovém čísle nebo třeba u počtu zhlédnutí videa na internetu.

Jak poznám, že se jedná o andělské číslo?

Na tuto otázku není lehké odpovědět. Pokud zahlédnete jednou za měsíc 22:22 na vašem telefonu, nemusí se jednat o znamení z andělské říše. Andělská čísla můžeme nejčastěji identifikovat podle četnosti zahlédnutí. Pokud vídáte den co den 444, je více než možné, že se andělé s vámi snaží komunikovat prostřednictvím čísel, a protože si zpočátku nechcete přiznat, že se jedná o znamení z andělské říše, určité číselné sekvence vám budou “servírované” pod nos čím dál tím častěji a na čím dál tím více místech. Dokonce i tam, kde byste to nejméně čekali.

Co tedy znamenají určitá andělská čísla?

Číselných kombinací je nespočet a, jak již bylo řečeno, nemusí se vždy jednat o tři, čtyři, nebo pět stejných čísel po sobě jdoucích. Andělská čísla obsahující jedničky většinou symbolizují manifestaci, přeměnu nehmatatelného ve hmatatelné, tj. zhmotnění našich přání a snů. Jedničky rovněž symbolizují rychlost a jsou spíše informačního charakteru.

Dvojky v andělské říši představují pokrok, ukazují nám, že jsme na správné cestě, nebo že jsou naše vibrace dostatečně vysoké, tedy jsou spíše povzbuzující charakteru.

Šestky mohou působit negativně a nejste jistě jediným, koho toto číslo spíše děsí než povzbuzuje, nicméně andělé se vás prostřednictvím šestek pouze snaží upozornit na to, abyste se více věnovali sami sobě, soustředili se na vnitřní kvality než na materiál nebo peníze, a v neposlední řadě nás upozorňují na to, že je potřeba udělat změnu a zbytečně se nestresovat nebo nedělat unáhlené předsudky. Šestky často symbolizují nízké osobní vibrace, tedy máme kolem sebe nebo ve své mysli něco, co nám bere energii nebo nás brzdí v kroku před.

Zajímá-li vás význam jiného andělské čísla, zabrouzdejte do kategorie andělská čísla.

 
  • 18
    Shares
Loading...