Internet je kouzelné místo plné informací na téměř všechna myslitelná témata. Koluje zde také spousta podivných a šílených fám, které vás jistě donutí udělat dvojí pohled. Jedna taková teorie, na kterou jsem nedávno narazil, se týká toho, zda kočky vidí anděly, duchy, a jiné podobné bytosti. 

Ať už sami máte kočičího parťáka, nebo se jen chcete dozvědět více o kočkách a jejich spirituálních schopnostech, v tomto článku se podíváme na to, zda kočky skutečně cítí a vidí anděly a duchy, a jak se v takové situaci chovají. 

Mohou kočky skutečně vidět anděly? 

Přítomnost andělských bytostí se neomezuje pouze na lidské bytosti, které se projevují fyzickým tělem a podléhají omezením času a prostoru. Proto jsou všichni tvorové ve stvoření, včetně zvířat, obklopeni anděly, kteří je vedou a chrání. 

Zejména kočky mají díky svým jedinečným psychickým schopnostem a silné intuici zvláštní spojení s andělskou a nadpozemskou říší. V kočičím světě existuje hluboké spojení s anděly, duchy a božskou energií. Kočky jsou na tyto energie velmi citlivé a mají schopnost do tohoto světa nahlížet. Jejich instinktivní povaha a chování jsou důkazem toho, že mají vrozené vědění, kterému nemůžeme rozumět a často ani vidět. 

Kočky jsou pozoruhodné svou schopností náhle se z ničeho nic objevi. Je to proto, že existují současně ve fyzické i duchovní sféře. Jejich schopnost překračovat čas a prostor jim umožňuje komunikovat přímo s andělskou říší. Kočky tedy mohou vidět anděly strážné, protože mají schopnost překračovat čas a prostor a disponují spojením s jak s anděly, tak I dušemi. 

Kočky jsou velmi intuitivní stvoření, rozumí věcem na úrovni, které my nerozumíme. Dokážou cítit přítomnost duchovních bytostí kolem sebe a rozpoznávají je jako bytosti s velkou mocí a láskou. Některé kočky si obzvlášť oblíbí jednoho konkrétního, řekněme, „duchovního návštěvníka“, který se kolem nich často pohybuje. 

Jak poznáte, že vaše kočka viděla anděla nebo ducha? 

Když se kočky setkají s anděly strážnými, často vrní a tulí se k nim. Vědí, že se jim dostává útěchy a lásky. Strážní andělé jsou vždy přítomni v klidu a míru, což kočky vycítí. Cítí lásku a ochranu, kterou jim jejich strážní andělé poskytují. 

Chování kočky se v přítomnosti strážných andělů nemění, kromě zvýšeného mazlení nebo hlasitého vrnění, takže není snadné poznat, zda vaše kočka strážného anděla viděla, nebo ne, obzvlášť pokud máte mazlivou kočku, která vrní celý den. Naopak, pokud byla kočka v přítomnosti nějaké temné energie, často uteče z místnosti, upřeně zírá do jednoho bodu nebo nezadržitelně syčí a je agresivní. Kočka může také působit pomateně nebo agresivně bez zjevného důvodu.

V neposlední řadě je důležité zmínit, že kočky jsou ve spojení i s těmi, kteří už nejsou na tomto světě, například s jejich bývalými majiteli. Kočka může častokrát mňoukat, což je jeden ze způsobů, jak komunikuje se zesnulým. Polehávat na místa, kde její bývalý majitel často sedával, nebo nosit dárky v podobě například myší nebo ptáků na místo, kde zesnulý trávil většinu svého času.

Závěrem 

Mohou tedy kočky vidět strážného anděla? Ano, mohou! Jejich chování se však v přítomnosti strážného anděla nijak nemění. Kočky jsou velmi psychicky a duchovně propojené, což je jeden z důvodů, proč jsou k nim lidé tak přitahováni. Když jsou obklopeny energií lásky a ochrany, jsou šťastné, i když to nedávají najevo. Naopak, když kočka cítí temnou energii, často se to projevuje, jak již bylo zmíněno, syčením nebo agresivním chováním, které jinak pro vaši kočku není obvyklé. 

Raději posloucháte než čtete? Poslechněte si tento článek v mluvené verzi na našem Youtube kanálu ⬇️