Reveal party se staly populárním způsobem, jak oznámit pohlaví očekávaného miminka. Tyto oslavy jsou plné napětí, radosti a nezapomenutelných okamžiků. Pokud hledáš inspiraci, jak udělat tento moment ještě výjimečnější, jsi na správném místě. 

Představíme ti pět originálních nápadů, jak kreativně a zábavně oznámit, zda budeš mít holčičku nebo kluka. 

Speciální pyrotechnika “kluk nebo holka” 

Není nic více vzrušujícího jako odhalení tajemství s pomocí reveal pyrotechniky. Různé druhy pyrotechniky udělají buď růžový nebo modrý efekt a odhalí tak dlouho očekávané tajemství. Pyro efekty přidají na dramatičnosti a vytvoří také super příležitosti pro originální fotky. 

Nemusíš se bát – reveal pyrotechnika je vždy bezpečná a spolehlivá. Doporučujeme dodržovat dvě pravidla. Zaprvé vždy nakupuj u prověřeného prodejce, my doporučujeme eshop PyroSR. Dále je vždy nutné dodržovat návod a bezpečnostní pokyny, které dostaneš v balíčku z každého kvalitního eshopu.

Tematický dort s překvapením

Dort se sladkým tajemstvím uvnitř – to je klasika, která nikdy nezklame. Neutrální vzhled zvenku a růžový nebo modrý krém uvnitř udělají z prvního kousnutí nezapomenutelný zážitek.

Balónky s barvou

Propichování balónků naplněných růžovými nebo modrými konfetami je jednoduchý, ale efektní způsob, jak oznámit pohlaví miminka. Navíc, kdo by nemiloval konfety?

Skříňka plná tajemství

Otevření skříňky nebo truhly, z níž vyletí balónky nebo se objeví zpráva v odpovídající barvě, je interaktivní a zábavný způsob, jak sdílet velkou novinku.

Voda měnící barvu

Pro venkovní oslavy v teplejších měsících je změna barvy vody skvělým trikem. Speciální tablety, které změní barvu vody na modrou nebo růžovou, přinesou kouzelný moment odhalení.

Odhalení pohlaví miminka na reveal party může být jedinečným a nezapomenutelným zážitkem. 

Ať už se rozhodneš pro jakoukoliv z výše uvedených možností, důležité je, že tento moment sdílíš se svými blízkými. 

Reveal pyrotechnika a další nápady přidávají na kouzlu a radosti z očekávání nového přírůstku do rodiny. Držíme palce a užij si reveal party!