Konečně jste se rozhodli pořídit si osobní poznávací značku. Možná chcete něco výstižného, smysluplného nebo jen zábavný způsob, jak se vyjádřit na silnici. Jak ale při tolika kombinacích písmen a čísel zúžit výběr na tu správnou značku? Odpověď by mohla být v numerologii.

Když pochopíte energetický a symbolický význam určitých čísel, můžete si vybrat poznávací značku, která skutečně rezonuje s tím, kdo jste. V tomto článku se dozvíte, jak dekódovat numerologii čísel registračních značek a jaká čísla jsou nejlepší a nejhorší.

Význam čísel na registrační značce

Číslo vaší poznávací značky má větší význam, než si myslíte. Podle numerologie má každé číslo od 0 do 9 svou vlastní energii a význam.

Číslo 1 je ambiciózní a odhodlané, přirozený vůdce.

Číslo 2 představuje spolupráci a partnerství.

Číslo 3 znamená kreativitu, optimismus a sebevyjádření.

Číslo 4 představuje stabilitu, pracovitost a praktičnost.

Číslo 5 je spojeno se svobodou, změnou a dobrodružstvím.

Číslo 6 rezonuje se zodpovědností, rodinou a společenstvím.

Číslo 7 představuje moudrost, intuici a duchovnost.

Číslo 8 symbolizuje úspěch, vůdcovství a autoritu.

Číslo 9 znamená lidskost, soucit a velkorysost.

Při výběru poznávací značky si tedy vyberte číslice, které odpovídají vaší osobnosti a životním prioritám.

Například, pokud byste rádi vaším autem někdy v budoucnu vydělávali (taxi, rozvoz jídla, apod.) volte čísla, která rezonují s financemi. Jedničky, sedmičky a osmičky jsou ideální volbou. Jednička představuje vás a vaše cíle, sedmička je symbolem štěstí a osmička rezonuje s materiálním bohatstvím.

Naopak, pokud vám jde o zdraví a bezpečí, volte SPZ se šestkami a čtyřkami. Šestka symbolizuje fyzické zdraví a péči, zatímco čtyřka uzemňuje a přináší stabilitu.

Nejlepší čísla na SPZ

Výběr osobní poznávací značky na základě numerologie je zábavný způsob, jak získat šťastné číslo pro své vozidlo. Podle numerologie jsou některá čísla šťastnější než jiná. Zde je seznam těch nejlepších.

Číslo 1

Číslu 1 vládne Slunce, takže SPZ s číslem 1, 11 nebo i 111 znamená vůdcovství, nezávislost a nové začátky. Je to vynikající volba, pokud vlastníte firmu nebo zastáváte vedoucí funkci.

Číslo 7

Číslu 7 vládne Neptun a představuje intuici, představivost a duchovno. Poznávací značka se sedmičkami vám může přinést štěstí v tvůrčím úsilí nebo vám pomůže zapojit intuici. Příliš mnoho sedmiček na SPZ auta však může naznačovat život ve světě snů nebo nereálné představy, proto je vyvažujte uzemněnými čísly, jako je například 4.

Číslo 8

Číslu 8 vládne Saturn a představuje úspěch, úspěch a hojnost. SPZ s číslem 8 je vynikající pro majitele firem nebo pro každého, kdo chce dosáhnout materiálního úspěchu nebo finančního růstu. S osmičkami to však nepřehánějte, jinak hrozí, že se stanete příliš materialistickými.

Vyhněte se číslu 13

Číslo 13 je v některých kulturách považováno za nešťastné číslo. I když je strach z čísla 13 neopodstatněný, pro jistotu se raději vyhněte poznávací značce s číslem „13“ nebo „1313“.

Nešťastná čísla

Vyhněte se poznávacím značkám obsahujícím tato čísla, abyste nepřilákali smůlu nebo negativní energii.

Číslo 4

V mnoha asijských kulturách je číslo 4 považováno za nešťastné, protože v některých jazycích zní jako slovo pro „smrt“. Příliš mnoho čtyřek na poznávací značce by mohlo znamenat smrt nebo neštěstí.

Číslo 13

Číslo 13 je v západních pověrách považováno za smolné číslo. Pátek třináctého je považován za obzvláště nešťastný den. Ačkoli 13 může být vaše šťastné číslo, mnoho lidí doporučuje vyhnout se SPZ s číslem 13, aby se předešlo případné smůle.

Opakující se nebo vzestupná či sestupná čísla

Říká se, že poznávací značka obsahující sekvenci jako 1234567 nebo 87654321 přitahuje negativní energii nebo značí nestabilitu. Má se za to, že opakující se povaha těchto čísel přináší neštěstí. Nejlepší je zvolit značku s náhodnou, nesekvenční kombinací čísel.

„Prokletá“ kombinace 4 a 13

Poznávací značka obsahující obě čísla 4 a 13, například 4134, je podle numerologů považována za mimořádně nešťastnou a nevhodnou volbu. Tato kombinace již tak nešťastných čísel prý umocňuje jejich negativní účinky. Chcete-li získat co nejvíce pozitivní energie a štěstí, vyberte si značku bez této kombinace čísel.

Závěrem

Až si budete příště vybírat poznávací značku, mějte na paměti tohoto numerologického průvodce. Věnujte pozornost číslům a písmenům, která rezonují s vašimi cíli, osobností a touhami. A snažte se vyhnout těm, která s nimi nejsou v souladu. Kdo ví, třeba vám to přinese trochu štěstí! Nebo se přinejmenším budete cítit dobře, když budete vědět, že váše poznávací značka odráží vaše skutečné já.