Přemýšlíte o tatování a nevíte si rady, jaké vybrat nebo kam si ho nechat vytetovat? Lidé si často nechávají tetovat své znamení zvěrokruhu, protože věří, že jim může nabídnout vedení a náhled na jejich životní cestu. Někteří lidé se také nechávají tetovat, aby reprezentovali jejich osobnostní rysy, a věří, že právě jejich znamení zvěrokruhu tyto vlastnosti dokonale reprezentuje.

Ať už je váš důvod k tomuto tetování jakýkoliv, níže najdete 7 zajímavých tetování pro Kozorohy, která vás jistě nainspirují.

Něco málo o Kozorozích ♑

Kozoroh je desátým astrologickým znamením zvěrokruhu a je spojen s živlem země. Ti, kdo Kozoroha představují, jsou trpěliví, disciplinovaní a ctižádostiví. Jsou z nich skvělí vůdci a obvykle mají úspěšnou kariéru. Ve vztazích Kozorozi často hledají partnera, který jim pomůže dosáhnout jejich profesních cílů.

Kozoroh je často interpretován jako odolné, tvrdé, a často chladné znamení. Pokud vám však Kozoroh začne věřit a otevře se vám, poznáte i jejich něžnou a citlivou stránku, kterou si pečlivě střeží. Kozorozi jsou skvělými přáteli a partnery, na které se můžete často spolehnout.

#1 Tetování

Zajímavé, lineální tetování vhodné jak pro ženy, tak i muže.

#2 Tetování

Velké a výrazné tetování, které v sobě nese energii odhodlanosti, síly a pevné vůle.

#3 Tetování

Nenápadné, ale za to všeříkající tetování. Ideální pro Kozorohy, kteří mají rádi své soukromí nebo preferují menší a ne příliš výrazné tetování.

#4 Tetování

Kozoroh v trojúhelníku je ideální volbou pro spirituálně založené osoby.

#5 Tetování

Tetování, ze kterého je patrné, že máte slunce v Kozorohu.

#6 Tetování

Máte-li rádi jednoduchost, ale i trochu tajemna, toto tetování je ideální volbou. Při prvním pohledu na tetování můžete spatřit hned několik věcí najednou, ne jen pouhého Kozoroha – a v tom je to kouzlo.

#7 Tetování

Další minimalistické tetování, které znázorňuje, že ikdyž Kozoroh se na první pohled může zdát tvrdý nebo chladný, pod svojí slupkou ukrývá jemnou a citlivou duši.