Telepatie, nebo neverbální komunikace dvou myslí, není vlastností, se kterou se narodí jen vyvolení. Telepatické vlastnosti dřímají v každém z nás, někdo je má jen více rozvinuté a je jim otevřený, někdo přistupuje k telepatii skepticky a zavírá tak dveře před něčím, co je efektivnější a mnohdy i rychlejší, než komunikace přes sociální sítě.

Telepatickou zprávu můžete poslat svému příteli nebo přítelkyni, členům rodiny, přátelům, dokonce i zvířatům (domácím mazlíčkům), vlastně komukoliv, kdo je vám blízko. Blízko vašemu srdci. Telepatie totiž nezná vzdálenost, takže pokud posíláte telepatickou zprávu přítelkyni, která pracuje jen pár kilometrů od vás, nebo je na služební cestě v Hong Kongu, telepatie funguje tak či tak.

Prostřednictvím telepatie můžete poslat vzkaz, nápad, zprávu, ale i lásku, motivaci, nebo léčivou energii.

V tomto článku se budeme soustředit na posílání zprávy nebo vzkazu.

Najděte si klidné místo, kde vás nebude nikdo rušit. Nechci po vás, abyste vypojili ze zásuvek veškeré spotřebiče a usadili se do lotosového (tureckého) sedu. Důležité je cítit se pohodlně, uvolněně a nebýt ničím rušen.

Několikrát po sobě se plně nadechněte a soustřeďte se na svůj dech.

Nyní si vybavte nějakou příjemnou vzpomínku s osobou, které chcete poslat telepatickou zprávu. Může to být poslední příjemná večeře v restauraci, sledování vtipného filmu v posteli, příjemná procházka podél vody, jakákoliv situace, ve které jste se cítili skvěle. A nejlépe taková situace, která vám vykouzlí úsměv na tváři, a kterou si dokážete vybavit tak barvitě, jako by se odehrála před pár minutami. Přehrajte si onu příjemnou situaci v hlavě a snažte se cítit tak, jak jste se cítili předtím. Díky této technice si přivoláte pocity, které jste měli za přítomnosti dané osoby, a to je to, co teď chceme

Nyní si představte, že stojíte nebo sedíte před danou osobou a koukáte jí do očí. Představte si, že z bodu mezi obočím (někdy také bod třetího oka) září teplé, růžovo-bílé světlo, které putuje od vás k ní. Koukejte dané osobě stále do očí a předejte jí vaší zprávu, tedy řekněte jí to, co jí chcete říct.

Jakmile jste předali vaší zprávu, představujte si ještě malou chvilku teplé světlo, které putuje od vás přímo k druhé osobě. Poté otevřete oči a vraťte se k činnosti, kterou jste předtím dělali. Vaše telepatická zpráva byla odeslaná, nemusíte přemýšlet nad tím, kdy bude doručena nebo zda se vůbec doručí. Nezaobírejte se tolik přemýšlením jako spíše přípravou na přijetí odpovědi.

-

Zaujal vás tento článek? 

⬇️ Podpořte náš web zakoupením lahodné kávy pro radost 😊☕

Sdílejte tento článek 🙏