Zamilovala jsem se do muže ve znamení Lva? Pokud ano, čeká vás vášnivá jízda. Ale jak poznáte, že je váš cit oboustranný? 

Je známo, že Lvi jsou díky své odvážné sebejistotě a přirozenému šarmu těžko čitelní. Když jsou ale zamilovaní, ztrácí se ve svých citech a občas jsou průhlednější než okno ve vašem pokoji! Zde je několik spolehlivých znamení, že se do vás muž ve slunečním znamení Lva těžce zamiloval (ikdyž vám to ještě neřekl.)

Lví řeč těla – Jak poznat, že se mu líbím podle jeho chování

Muži ve znamení Lva jsou pověstní svou hravostí a flirtováním. Pokud se ve vaší blízkosti chová mimořádným způsobem, tzn. jinak než vaši přátelé, je to jisté znamení, že má o vás zájem.

  • Bude s vámi navazovat spoustu očního kontaktu, blýskne se zářivým úsměvem a možná na vás i mrkne. Lvi milují pozornost, takže se snaží získat tu vaši!
  • Bude vám často dávat komplimenty. Očekávejte, že uslyšíte, jak úžasně vypadáte, jak jste chytrá nebo zábavná, nebo jak dokonale váš parfém voní. Muži ve znamení Lva nešetří chválou, pokud ji nemyslí vážně.
  • Bude vás škádlit láskyplným, hravým způsobem. Hravé škádlení a dobromyslné vtípky jsou způsobem, jak Lvi dávají najevo, že mají někoho rádi.
  • Najde si záminky, aby se vás mohl dotýkat, například vám při rozhovoru položí ruku na paži nebo vás rychle obejme. Neformální fyzický kontakt je pro Lvy přirozený, takže pokud se vás dotýká, určitě cítí chemii.
  • Bude vás chtít vidět co nejčastěji a bude vám neustále psát. Lvi se do romantiky vrhají po hlavě, takže pokud vás dychtivě sleduje, zjevně jste ho zaujali.

Dobrou zprávou je, že odvážný a okázalý muž ve znamení Lva není nenápadný, když se mu někdo líbí. Není to proto, že by to nedokázal skrýt, ale jeho ohnivá povaha mu to ani nedovolí. 

Jeho koketní šarm, štědré komplimenty a zjevné projevy náklonnosti jsou jasným znamením, že tento Lev našel svou Lvici!

Jeho komunikační styl

Když se muži ve znamení Lva líbíte, bude se s vámi snažit co nejvíce komunikovat. Lev má rád podnětnou konverzaci a vtipné žertování, takže očekávejte živé diskuse o společných zájmech, snech a zábavných nebo podnětných tématech.

Nebuďte překvapené, když se s vámi podělí o podrobnosti ze svého osobního života nebo se vám otevře na vážnější témata. Zranitelnost je pro Lva znakem důvěry a tímto způsobem se bude svěřovat pouze s někým, s kým cítí hluboké pouto.

Hravé škádlení nebo flirtování je běžné. Může si z vás uštěpačným způsobem utahovat nebo vymyslet láskyplné zvířecí jméno či interní vtip mezi vámi dvěma. Ne každá žena to však snáží dobře nebo nechápe, že Lev jen vtipkuje a nemyslí to vážně.

Způsob, jakým Lev komunikuje, hodně vypovídá o tom, co cítí. Pokud projevuje zájem nejen o váš fyzický vzhled, ale i o to, kdo jste jako celek, udělá si čas, aby s vámi často komunikoval, a dovolí si být otevřený a hravý, je to dobré znamení, že jste si našli cestu do srdce Lva.

Co lev dělá a jak se chová, když se mu líbíte

Muž ve znamení Lva se nestydí vyjádřit svůj zájem o někoho, kdo se mu líbí. Konec konců, je to zvířecí ohnivé znamení! Když se Lvovi líbíte, dá vám to najevo velkými gesty a veřejnými projevy náklonnosti.

Zasype vás komplimenty

Muži ve znamení Lva jsou mimořádně štědří v pochvalách a komplimentech. Při každé příležitosti vám řekne, jak jste úžasná, talentovaná, zábavná a krásná. 

Pamatujte, že Lvi jsou velmi přímočaré a upřímné znamení, takže když vám něco řekne nebo vás pochválí, míní to a neříkají to pro nic za nic!

Bude se k vám chovat jako ke „královně“

Respekt a úcta není Lvovi cizí. Otevře vám dveře, odsune vám židli, nabídne vám svůj kabát, pokud je vám zima, a vyhoví každé vaší potřebě. Muži ve Lvu považují své milostné zájmy za královny a chtějí se k nim tak chovat. 

Nedivte se, když vám bude nosit drobné dárky nebo vaše oblíbené pochutiny a nápoje jen tak. Potěšit svou královnu je pro Lva potěšením.

Seznámí vás s jeho rodinou nebo přáteli

Když to muž ve znamení Lva myslí s někým vážně, nemůže se dočkat, až se s ním pochlubí přátelům a rodině. Pokud vás přivede na setkání se svým nejbližším okolím, je to jisté znamení, že pro něj hodně znamenáte. 

Lvi si cení názorů svých blízkých, takže udělat dobrý dojem na své nejbližší je pro něj důležité, pokud s vámi vidí skutečnou budoucnost. Konec konců, jsou to lvi – velké kočky, které vás potřebují představit jejich smečce!

Romantická gesta

Muži ve znamení Lva jsou v jádru beznadějní romantici a rádi organizují velká romantická gesta, aby objekt své náklonnosti smetli ze židle. 

Očekávejte nečekané návštěvy, romantické večery v oblíbené restauraci, víkendové pobyty a bohaté dárky. Když Lev projevuje svoji lásku, dělá tak z celého svého srdce.

Závěrem

Muži ve znamení Lva jsou notoricky známí tím, že jsou rádi středem pozornosti, ale pokud se vám věnuje, zve vás do svého kruhu, dává vám dárky, je hravý a láskyplný a citově se vám otevírá, je jisté, že jeho srdce je vaše a že jste to vy, kdo je středem jejich pozornosti.

Pokud vám většina z těchto znamení připadá povědomá a všímáte si jich u vašeho Lvího muže, riskněte to a uvidíte, kam to povede.