Vyhlédla jsem si muže ve znamení Býka a chcete vědět, zda je váš cit oboustranný? Muži ve znamení Býka jsou smyslní, spolehliví a stabilní. Ne vždy je však snadné je číst, pokud jde o lásku, vztahy a city.

Dobrou zprávou je, že existuje několik znaků, které mohou odhalit, zda se muži ve znamení Býka líbíte. Tady jsou.

Bude chtít být kolem vás, bez ohledu na to, jak je zaneprázdněný

Pokud vás má muž ve znamení Býka rád, bude se snažit trávit s vámi čas. Nabídne vám pomoc s domácími pracemi nebo úkoly, abyste byli spolu. Najde si důvody, proč se u vás zastavit, zavolat nebo napsat SMS, jen aby vás pozdravil. 

Bez ohledu na to, kolik práce nebo povinností má, vždy si najde (spíše udělá) čas na to, aby vás viděl, byť jen na pár mnut.

Pamatuje si o vás ty nejmenší detaily

Býci mají skvělou paměť, zejména pokud jde o někoho, na kom jim záleží. Bude si pamatovat vaše oblíbená jídla, filmy, koníčky a další věci. Naslouchá, když mluvíte, a častokrát vám připomene detaily z předchozích rozhovorů. 

Pokud často utrousí zmínku o věcech, které jste zmínili jen tak mimochodem, je to znamení, že se Býkovi opravdu líbíte. Proč by si jinak pamatoval takové maličkosti?

Ochraňuje vás

Muži ve znamení Býka cítí potřebu chránit své blízké. Otevře vám dveře, nabídne svou bundu, pokud je vám zima, půjde po vnější straně chodníku. Hledejte projevy staromódního „rytířství“, jak já tomu ráda říkám, a budete vědět, že jste našli svého rytíře v zářivé zbroji. Když se Býk někomu oddá, je loajální skrz naskrz.

Otevře se vám

Pokud se vám svěří s osobními detaily ze svého života, je to znamení, že se muž ve znamení Býka cítí dobře a začíná k vám něco cítit.

Muž ve znamení Býka si cení stability a rutiny. Jakmile vás zasvětí do aktivit a koníčků, které ho baví, ať už jde o oblíbený sportovní tým, koníček, knihu nebo filmový žánr, signalizuje tím, že chce, abyste s ním tyto části jeho života sdílela.

Pomůže vám, bez toho, abyste něco řekla

Muž ve znamení Býka je praktický a vstřícný. Pokud vás má rád, najde způsob, jak vám podat pomocnou ruku nebo vám usnadnit život. Může vám nabídnout:

  • pomoc se stěhováním nebo zvedáním těžkých krabic.
  • opravovat věci ve vašem bytě, například opravovat spotřebiče nebo pracovat na zahradě.
  • odvézt vás na schůzku nebo na pochůzku, pokud je vaše auto v opravně.
  • přinést vám kuřecí polévku nebo léky proti nachlazení, pokud se necítíte dobře.

Jeho vstřícná povaha ukazuje, že mu na vás záleží a chce se o vás postarat. Neváhejte přijmout jeho laskavá gesta. Když mu řeknete „děkuji“ a obejmete ho nebo ho políbíte na tvář, bude se cítit oceněn za své úsilí. 

Čím více vám bude pomáhat, tím více si můžete být jisti, že k vám tento oddaný muž ve znamení Býka chová náklonnost.

Začne se o sebe více dbát

Muž ve znamení Býka, kterému se líbíte, začne najednou věnovat více pozornosti svému vzhledu, když jste v jeho blízkosti. Může se začít oblékat trochu elegantněji, dbát na správný účes a nosit svou nejlepší kolínskou. 

Býci jsou smyslné bytosti, takže dobře vypadat a vonět je pro ně důležité – zejména pokud na vás chtějí udělat dojem.

Nedivte se, když začne také více cvičit. Muži ve znamení Býka milují dobré jídlo a potěšení z fyzických požitků, ale cení si také zdraví a kondice. Pokud se snaží dostat do lepší kondice, je to pravděpodobně proto, že vám chce připadat atraktivnější. 

Tyto drobné změny v jeho každodenních návycích a stylu jsou jasným znamením, že jste ho zaujala a on chce zaujmout i vás.

Uvaří pro vás nebo vás pozve do „lepší“ restaurace

Pokud vás má muž ve znamení Býka rád, může to vyjádřit prostřednictvím jídla. Uvaří pro vás jídlo nebo vás vezme do luxusní restaurace, což jsou způsoby, jak vám dát najevo, že mu na vás záleží.

Býk jako zemské znamení oceňuje dobré jídlo a společné stolování vnímá jako smyslový zážitek. Jídlo je pro něj vším! Pokud pro vás uvaří pokrm od základu z kvalitních surovin, je to znamení, že má zájem se vám dvořit. Nebo pokud vás vezme na opulentní večeři do drahé restaurace, znamená to, že jste pro něj výjimečná. 

Tito muži vnímají jídlo jako příležitost k intimnímu sblížení a navázání vztahů. Domácí jídlo nebo luxusní kulinářský zážitek je jeho způsob, jak vás romantizovat a posílit váš vztah.

Začne s vámi dělat plány

Pokud se muži ve znamení Býka líbíte, bude s vámi chtít trávit čas a plánovat budoucnost. Navrhne vám, abyste si vyšli na večeři, navštívili představení, podnikli společný výlet nebo jiné typy schůzek, na kterých se můžete spojit. Snaha vidět vás a zahrnout vás do svého programu je jistým znamením, že si vás začíná docela oblíbovat.

Protože muži ve znamení Býka jsou „domácí mazlíčci“, pozvat vás k sobě domů na domácí jídlo nebo na film je také znamením, že se ve vaší blízkosti cítí dobře a chce vás mít ve svém osobním prostoru. 

Je to plánovač, takže očekávejte, že veškeré schůzky nebo setkání budou předem promyšleně domluvené. Spontánnost není jeho silnou stránkou. 

Skutečnost, že vynakládá úsilí na organizaci smysluplného společného času, ukazuje, jak moc pro něj znamenáte. Chce si vybudovat společné vzpomínky a zážitky se ženou, na které mu velmi záleží.

Závěrem

Věnujte pozornost tomu, zda se snaží trávit s vámi čas, věnuje vám svou pozornost a dává vám pocit, že jste pro něj prioritou. Všimněte si, zda se vám otevírá ohledně osobních detailů svého života a zájmů. 

A samozřejmě, pokud vám vychází vstříc dárky, komplimenty a fyzickou náklonností, je to jisté znamení, že se rychle zamiloval. Muž ve znamení Býka nemiluje snadno, ale když už miluje, miluje hluboce.