O Nikolu Teslovi se většina z nás poprvé dozvěděla na škole. Víme, že to byl fyzik, konstruktér a vynálezce, bez kterého by dnešní svět vypadal možná úplně jinak. A i přesto, že zemřel v roce 1943, ani dnes není pořádně známo, jak tento génius myslel a jak dokázal zcela nemožné.

nikola tesla citát
Chcete-li objevit tajemství vesmíru, uvažujte v termínech energie, frekvence a vibrace.

Kromě toho, že Tesla tvrdil, že zná tajemství vesmíru, vyžíval se doslova v číslech, a to konkrétně v číslech 3, 6, a 9. Numerolog by možná řekl, že kombinace těchto čísel značí ukončení jedné životní etapy, dozrání, nebo transformaci. Tesla v nich ale viděl něco jiného.

Věřil, že číslo tři je číslem přímého spojení s vesmírem, nebo někdo by možná řekl se zdrojem; číslo šest pak vnímal jako číslo ohromné, neochvějné síly, kterou máme v sobě; a číslo devět pak číslem, které nám dává víru a naději a odbourává jakékoliv pochyby. Všechna tato čísla pospolu pak vytváří klíč k uskutečnění našich snů a přání.

Teď se přesuneme k tomu, jak Teslův kód 369 využít v náš prospěch.

Jediné, co budete potřebovat, je:

  • tužka
  • papír nebo zápisník
  • záměr nebo jasný cíl

Pokud máte například sen mít svůj vlastní byt, vytvořte z vašeho záměru pozitivní afirmaci a buďte co nejvíce konkrétní. Afirmace může vypadat následovně: „Vlastním třípokojový byt v Plzni a jsem za to nesmírně vděčna“ nebo „Jsem tak vděčna za svůj třípokojový byt v centru Plzně.“

Ještě jednou zopakuji, že vaše afirmace musí být pozitivní a v přítomném čase. Slova jako nechci, nepřeji si, žádný, nebo chci mají opačný efekt. Řeknete-li totiž, že něco chcete, znamená to, že to nemáte, tedy dáváte najevo, že máte něčeho nedostatek. Vesmír vám dá tak více důvodu ke chtění. Pokud vám připadá, že čím více něco chcete, tím více se to oddaluje, nyní víte proč.

Jakmile máte vaši afirmaci, tužku a papír, každé ráno po probuzení si zapište tuto afirmaci na papír třikrát. Odpoledne pak tu afirmaci napište šestkrát. No, a večer, nejlépe před spaním, ji napište devětkrát.

Pokaždé, když tu afirmaci píšete, ciťte, jako byste už ten třípokojový byt v Plzni měli a byly za něj nesmírně vděčni. Já osobně ještě vždy třikrát poděkuji, což na konci dne také dává číslo devět, ale není to podmínkou.

Jakmile dopíšete poslední afirmaci dne, váš papír nebo diář si uschovejte tam, kde ho ráno snadno najdete. Další den pak můžete začít nanovo.

Čemu se vyvarovat

Spoustu expertů, kteří se dlouhá léta zabývají zákonem přitažlivosti tvrdí, že klíčem k úspěšné manifestaci, nebo zhmotňování našich přání, je lehkost. Ne, že by bylo manifestování věcí lehké, ale měli bychom to tak pojmout a nedělat z toho až příliš velkou výzvu.

To, čemu byste se určitě měli vyhnout, jsou myšlenky typu: „Tak kde je ta věc, ten telefon, byt nebo auto, o kterém sním?“ Jakmile totiž začnete mít otázky tohoto typu, opět dáváte najevo, že to ještě nemáte a vesmír vám tak pravděpodobně dá ještě více důvodů k tomu, abyste si pokládaly tyto otázky. Jedná se o otázky, které mají velmi nízké vibrace pochyb. Takže – nezajímejte se o to, kdy se vaše přání uskuteční, jak se uskuteční, nebo odkud přijde.

Vaše přání bylo již vyslané do vesmíru a vás nemusí vůbec zajímat, odkud přijde a podobně.

Jak manifestaci urychlit

Vaše manifestace za pomocí kódu 369 se dá urychlit, a tom, jak toho docílit, si teď povíme.

Vděčnost

Tou první věcí je vděčnost. Pokaždé, když si zapíšete vaši afirmaci, dejte najevo vaši vděčnost. Poděkujte za to, i přesto, že to teď ještě nemáte. Kromě toho poděkujte za věci, které už teď máte. Může to být třeba odevzdání díku za skvělý den, za parádní počasí, za to, že jste se cítili skvěle nebo že vám den v práci utekl rychle. Čím vděčnější jste, tím více důvodů ke vděčnosti. Tedy, pokud jste vděčni za to, co máte, vesmír vás obdaruje dalšími věcmi, za které budete vděčni.

vděčnost

Kromě toho, vděčnost má jednu z nejvyšších vibrací vůbec, takže bychom na ni neměli zapomínat.

Síla 17 vteřin

Podle Abraham Hicks je 17 vteřin klíčových, protože pokud dokážete po tuto dobu udržet myšlenku na to, co po čem toužíte, a nejlépe i duševní obraz (představování si té dané věci, události nebo osoby), věci se dají do pohybu. Jako byste stiskli tlačítko na ovladači: „zapnout manifestaci.“ Tato technika samozřejmě vůbec není podmínkou, ale slouží jako skvělý doplněk k Teslova kódu 369. K udržení myšlenky po 17 vteřin pomůže meditace, okamžik před usnutím nebo moment ihned po probuzení, kdy není naše mysl tolik zaneprázdněná.

Uvědomění, že to, co chcete, už existuje

Ať už chcete ten třípokojový byt, o kterém jsem mluvila, nejnovější iPhone, auto, vyšší mzdu nebo třeba partnera, měli byste vědět, že tohle všechno už jak dávno existuje. Možná to teď nedržíte v rukou, možná to nevidíte kolem sebe. Důležité je ale vědět, že to všechno už existuje. Vaším úkolem tedy není to hledat, pátrat jak k tomu přijít, dělat přesčasy, nebo trávit hodiny na seznamkách.

Vaším úkolem je zapsat si vaše přání dle Tesla kódu 369, být vděčný, věřit a vědět – prostě vědět, že je to už na cestě k vám. Protože pokud o tom nemáte pochyb a pevně věříte, obdržíte to.

Konečné slovo

Ne nadarmo říká, že co je psáno, to je dáno. Pokud tedy s kódem 369 nemáte žádnou zkušenost, určitě tomu dejte šanci. Zapisujte si vaše nápady a myšlenky, vaše sny, přání, nebo důvody, za co a proč jste vděčni. Psané slovo má totiž ohromnou moc.