Určitě jste slyšeli o zákonu přitažlivosti – myšlence, že svá přání můžete projevit pomocí myšlenek a záměrů. Jak to ale souvisí s dvojplamenem? Jako někdo, kdo je na cestě dvojplamene, jste možná přemýšleli, zda můžete zákon přitažlivosti využít k tomu, abyste si přitáhli svůj dvojplamen nebo zlepšili své spojení.

Zákon přitažlivosti

Zákon přitažlivosti říká, že na co se zaměříte, to si do života přitáhnete. Podle zákona přitažlivosti vaše myšlenky a pocity utvářejí vaši realitu. Pokud myslíte pozitivně na něco, po čem toužíte, přitáhnete to do svého života. Totéž platí pro negativní myšlenky – přitáhnete si více negativity.

Chcete-li využít zákon přitažlivosti k přitažení čehokoliv, po čem toužíte, musíte mít jasnou vizi, co přesně chcete, představovat si to a věřit, že je to na cestě k vám.

Zákon přitažlivosti není vůbec o tom, že se budeme snažit přetvařovat nebo tu a tam se cítit dobře a hrát si na to, že jsme ten nejpozitivnější člověk v místnosti. Tento zákon je neustále v pohybu, ať chceme nebo ne, takže pokud chcete změnit svůj život, musíte být neustále v souladu, cítit se dobře a věřit, že vše, po čem toužíte, dokážete přitáhnout do svého života.

Přesnost je také klíčová při využívání zákonu přitažlivosti. Místo „chci hodně peněz,“ řekněte, „vydělávám 50500Kč měsícně,“ nebo „do 1.9.2024 jsem o pět kilo lehčí.“

Jak se zákon přitažlivosti vztahuje na dvoplamen

Dvojplamen je druhá polovina vaší duše, která se od vás při porodu oddělila. Někdy ho potkáte v první polovině života, někdy až později – a někdy také vůbec. Je to ten člověk, který, když ho potkáte, cítíte, jako byste ho znali už odjakživa. Je to v podstatě druhá polovina vaší duše, vaše druhé já, které potřebujete potkat, aby vám nazrcadlil určité vlastnosti.

Občas náš dvojplamen s námi zůstane navždy a občas přijde jen na chvíli, abychom se naučili nějakou lekci nebo si něco uvědomili.

Jak zákon přitažlivosti říká, „stejné přitahuje stejné,“ nebo já tomu v češtině ráda říkám, „vrána k vráně sedá,“ stejně tak to platí o pro dvojplamen. Abyste potkali váš dvojplamen, musíte vibrovat na stejné úrovni.

Emocionální spojení

Dvojplameny často sdílejí intenzivní emocionální a duchovní spojení. Dokážou vzájemně vycítit své pocity, a to i na velkou vzdálenost. Toto citové pouto je výsledkem jejich energetického souladu. Podle zákona přitažlivosti je jejich podobné vibrace a frekvence k sobě hlubokým způsobem přitahují.

Osud a cíl

Mnozí věří, že dvojplameni jsou si souzeny, aby spolu naplnily nějaký vyšší účel. Zákon přitažlivosti naznačuje, že jejich setkání bylo nevyhnutelné, protože jejich společná frekvence je předurčila ke zkřížení cest. I když vám nalezení vašeho dvojčete může připadat předurčené, je stále na vaší volbě, zda budete o vztah s ním usilovat.

Zrcadlení

Zákon přitažlivosti také naznačuje, že se dvojplameny navzájem odrážejí. Zrcadlí v sobě navzájem to dobré i špatné, což je nutí k růstu. I když tento efekt zrcadlení může být obtížný, nutí dvojplameny k tomu, aby se stali lepšími jedinci. Vidí své vlastní chyby, které se odrážejí v druhé osobě, a dostávají příležitost se zlepšit. To vše je součástí vyššího cíle vztahu dvojčat.

Využití zákona přitažlivosti k manifestaci vašeho dvojplamene

Zákon přitažlivosti říká, že přitahujeme to, na co se soustředíme, ať už vědomě, nebo nevědomě. Chcete-li přitáhnout svůj dvojplamen, zaměřte se na vlastnosti, které si u partnera přejete, a na vztah, který chcete mít.

Vizualizujte si, co chcete

Každý den věnujte čas vizualizaci svého ideálního vztahu. Představujte si, jak se svým dvojplamenem děláte společné věci, jak si povídáte, smějete se a jste ve spojení na hluboké úrovni. Čím více budete vizualizaci praktikovat, tím více si to budete přitahovat do své reality.

Zvyšujte své vibrace

Každý den dělejte věci, které zvyšují vaši vibraci, jako je meditace, pobyt v přírodě, cvičení jógy, poslech povznášející hudby atd. Když jsou vaše vibrace vysoké, přitahujete do svého života více zážitků a lidí s vysokými vibracemi. Každý den věnujte péči o sebe jako prioritu.

Zbavte se pochybností a obav

Všimněte si všech pochybností, obav nebo negativních přesvědčení, které máte v souvislosti s láskou a vztahy. Pracujte na jejich uvolnění prostřednictvím deníku, rozhovoru s přítelem nebo profesionálním poradcem. Negativní přesvědčení vám brání v přitahování vašeho dvojplamene. Nahraďte je pozitivními afirmacemi o lásce.

Buďte trpěliví a důvěřujte procesu

Manifestace vašeho dvojplamene vyžaduje trpělivost a víru. Vězte, že zatímco děláte vnitřní práci, vaše dvojče se také vyvíjí a roste, aby vám vyšlo vstříc. Věřte, že vás vesmír svede dohromady v dokonalý čas pro vás oba. Soustřeďte se na sebezdokonalování a na to, abyste se stali svým nejlepším já.

Slovo závěrem

Pamatujte, že vaše myšlenky a přesvědčení utvářejí vaši realitu. Pokud věříte, že se se svým dvojplamenem nikdy nesetkáte nebo že spojení je příliš těžké, vytváříte si jen další odpor. Změňte své myšlení na otevřenost, sebelásku a soulad se svým vyšším já. Posílejte lásku svému dvojplameni, důvěřujte božskému načasování a pracujte na tom, abyste byli tou nejlepší verzí sebe sama. Když vibrujete ve vysokém, pozitivním stavu, stáváte se magnetem pro svůj dvojplamen nebo spřízněnou duši.