Podíváte se na hodiny a je 15:15. Častokrát platíte v obchodě nebo na benzině 1515 Kč. Také se vám stává, ať jste kdekoliv nebo kdykoliv, máte pocit, jako by vás číslo 1515 pronásledovalo na každém kroku?

Číslo 1515 (nebo andělské číslo 1515) je znamením z andělské říše. Vaši andělé strážní se snaží upoutat vaši upoznost skrze čísla, která jsou nabita určitou energií, díky které můžete přijít na kloub tomu, co se vám snaží sdělit.

andělské číslo 1515

V andělské numerologii, číslo 1 značí nový začátek, „zasazení semínka“ nebo nějaký nový nápad nebo myšlenku, a uskutečnění vašich snů. Číslo 5 značí nějakou změnu, která se ve vašem životě objeví. Častokrát to je ale změna, které jste si vědomi, nebo o které víte. Nejedná se o změnu, která by vás šokovala nebo položila na kolena.

Kombinace těchto čísel, a to rovnou dvakrát, pak značí, že to, co jste si dlouhou dobu vizualizovali nebo o čem jste snili, se stane skutečností, a stane se to ve chvíli, kdy budete vibračně slazeni s vaším snem. Je to proto, že jste udělali kroky, které byly potřeba (např. jste si založili firmy nebo web, nebo jste začali cvičit nebo se učit něco nového,) tedy zahájili jste akci, a nyní je čas na reakci.

Číslo 1515 je spíše informativního než varovného charakteru, tedy vaši andělé vás informují, že změna, po které toužíte je v nedohledu. To, co teď musíte udělat, je zůstat pozitivně naladěn, věřit ve své sny a svou budoucnost, a nenechat nikoho nebo nic odradit vás od vašich snů. Toto číslo se právě nejčastěji objevuje v situacích, kdy začínáte pochybovat, nebo někdo se vám snaží vtloukat do hlavy, že vaše vize jsou nerealistické.

Neberte si nic osobně a nevěřte všemu, co vám někdo říká. Vždy se snažte brát vše s rezervou a myslete zároveň na to, že vaše sny se už nahoře (ve vesmíru) zpracovávají. Negativní myšlenky, obavy, nebo pochyby tento proces jen zpomalí. Mějte víru sám v sebe a ve své sny.

Vaši andělé strážní vás neustále sledují, ikdyž je možná nevidíte, nebo si toho nejste vědomi, a čísla, která vám předkládají, jsou určena pouze a jen vám. Pokud si ale stále myslíte, že vám toto číslo říká něco jiného, mějte neustále u sebe papír a tužku a pokaždé, když spatříte 1515, zapište si myšlenky, které jste v tu chvíli měli. Občas se vaše zápisky můžou zdát nesmyslné, ale postupem času, až si je přečtete, uvidíte, že dávají smysl.

Zajímá vás i význam jiných andělských čísel? Navštivte kategorii andělská čísla.