Čísel je kolem nás každým dnem více jak dost. Pokud se vám ovšem začalo až podivně často objevovat číslo 888 – ať už ve formě 888,-Kč nebo třeba 888 na SPZ – určitě vás stejně jako mě napadlo, že se nejedná o žádnou náhodu, ale něco, co se s námi snaží komunikovat.

Každé andělské číslo je podloženo určitou vibrací a energií – andělé nás prostřednictvím těchto čísel informují, upozorňují, navigují, občas i gratulují nebo se jen snaží upoutat naši pozornost. Ve všech případech, každé z nich má svůj význam, který bychom měli znát.

Andělé nám prostřednictvím tohoto čísla vzkazují, že jsme dosáhli jakési úrovně ukončení, tedy takové úrovně, kdy se naše aktuální životní fáze uchyluje ke konci.

Je dost možné, že se jedná o úspěšné dokončení školy, možná pracovní úspěch, nějaké důležité uvědomění (uvědomění síly mysli nebo důležitosti svého života), nebo pochopení něčeho, co změní váš život.

Je možné, že jste se nacházeli ve fázi, kdy jste objevovali sami sebe – svůj duchovní význam, své duchovní poslání. I v takové situaci se objevuje andělské číslo 888.

Andělské číslo 888 se velmi, velmi často objevuje ve spojitosti s financemi – výhrou, příjmem, darem, dědictvím nebo čímkoliv jiným. Zkrátka a jednoduše se jedná o přísun financí z neznámých i známých zdrojů.

Jsou-li nějaké finance nebo pozitivní zpráva o financích na cestě ke mně, osobně velmi často vídám číslo 8 spolu s číslem 5 – 5588, 5858 nebo 555 a náhle na to 888.

Andělé vás tímto číslem mohou uklidňovat a říkat, že finanční a materiální bohatství je na cestě k vám. Nemějte žádné obavy. O ničem nepochybujte. Jen tak bude cesta financí k vám čistá, přímá a průchodná.

Andělé vás tímto číslem pouze informují. Nepožadují po vás žádné změny, kroky nebo zásahy do svého dosavadního života.

Zůstaňte pozitivně naladěni a těšte se na prosperitu, která je na cestě k vám. Těšte se na nové změny, díky kterým naberete novou životní sílu a energii. Buďte tady a teď.

Andělské číslo 888 představuje finanční prosperitu, hojnost, velké životní změny, rovnováhu mezi materiálním a duchovním světem, zlepšení situace nebo jakýsi velký obrat ve vašem životě, získání nových sil a energie, očistu, meditaci.

Tak i tak, noste u sebe papír s tužkou a zapisujte si všechny vaše myšlenky, které vám proběhnout hlavou ve chvíli, kdy toto číslo spatříte. Po určité časové prodlevě vaše zápisky porovnejte a uvidíte, že přijdete na význam čísla, které jste tak často vídali.