Pokud čtete tyto řádky, je to zcela určitě proto, že vás již nějakou dobu pronásleduje číslo 2121 a vy hledáte odpověď na otázku, proč se tomu tak děje a co to číslo 2121 vlastně znamená.

andělské číslo 2121

Andělské číslo 2121 je znamení shůry, které nám říká, že se věci brzy zlepší. Někteří lidé ho nazývají „znamením naděje,“ protože se často objevuje ve chvíli, kdy pochybujeme, v něčem si nevěříme, nebo nevidíme žádnou naději.

Oproti dalším andělským číslům je toto trochu jiné, protože má moc rychle, účinně a bez námahy manifestovat naše přání a záměry. Pokud se cítíte v životě zaseknutí nebo máte potíže v kariéře či vztazích, toto číslo to pro vás může změnit! Aby se tomu tak ale stalo, musíte udělat nějakou změnu; většinou takovou změu, o které už nějakou dobu uvažujete, ale stále pochybujete a z nějakého důvodu ji nechcete udělat.

Osobní zkušenost s andělským číslem 2121

Má kamarádka v roce 2017 už dlouhou dobu uvažovala, že by se na pár měsíců odstěhovala do Litvy, kde by vyučovala angličtinu. Dostala nabídku vyučovat a měla dost kontaktů, které by ji snadno pomohli s ubytováním a dalšími záležitostmi, tedy její cesta, pobyt a práce v Litvě by byla snadná.

Problém, který ji ale celou dobu držel tady, byly pochyby. „Co když se mi tam nebude líbit. Co když se tam nedomluvím. Kdo se bude starat o mého psa.“ Čím více nad vším přemýšlela, tím více pochybovala, a nakonec byla poměrně vystresovaná. Jednoho dne jsme si volaly a ona během konverzace zmínila, že všude neustále vídá číslo 2121. Občas jí to číslo doslova pronásledovalo na každém kroku. Řekla jsem ji, že je na čase zahodit veškeré pochyby a že volba přestěhovat se na nějakou chvíli do Litvy je určitě dobrá.

Po dvou měsících se má kamarádka do Litvy skutečně přestěhovala. Vyučovala angličtinu, v zemi se domluvila a měla s sebou i svého psa. A navíc potkala přítele, dnes už manžela, se kterým do dnešního dne je.

Tento příběh tedy krásně ilustruje, že abychom docílili vysněných výsledků nebo zkrátka něčeho, po čem toužíme, musíme udělat změnu a především nepochybovat nebo dělat předsudky.

Když jsem se s ní o andělských číslech bavila, s úsměvem řekla, že „na tom asi něco bude,“ protože od té doby, co se přestěhovala do Litvy (a poté zpátky do ČR) neviděla 2121 ani jednou, tedy necítila to, co cítila předtím.

Andělské číslo 2121 se může objevit na budíku, na telefonu, na SPZ, v televizi, na letáku, na účtence – jedním slovem všude. Je to proto, že naši andělské strážní dělají vše v jejich silách, abychom si toho čísla všimli a přestali ho považovat za pouhou náhodu.

Co dělat, když vídám 2121

Andělská čísla jsou jednou z forem andělské komunikace, obvykle vnímána jako znamení, že se dotyčný musí zamyslet nad tím, co dělá, zastavit se a zjistit, proč se tak cítí, nebo udělat změnu, která změní jeho život k lepšímu.

Andělská čísla jsou jakýmsi ukazatelem na naší cestě životem a směrují nás tam, kam bychom měli jít. Jakým směrem se však vydáme, co uděláme nebo neuděláme, pro co se rozhodneme nebo nerozhodneme, to je na nás. Andělské číslo 2121 nám říká, že pozitivní změna je doslova za rohem, ale bez akce nemůže přijít žádná reakce.