Muž ve znamení Vodnáře je poměrně záhadná bytost. Nejen, že je těžko čitelný a občas bude těžké pochopit jeho záměry, ale je to také nezávislý myslitel a dobrodruh, který je přátelský ke každému, koho potká.

Díky své nestandardní povaze se muž ve znamení Vodnáře nezamiluje do jen tak ledajaké osoby. Je pro něj totiž nesmírně důležité, aby měl po svém boku někoho, kdo dokáže intelektuálně držet krok a nebude se bát být sám sebou.

Pokud se vám líbí muž ve znamení Vodnáře a nevíte, zda se i vy líbíte jemu, níže je několik znamení, která vám prozradí, je-li vaše přitažlivost oboustranná.

Buďte nejprve přáteli

I když se to může zdát jako samozřejmost, Vodnář si nepustí k tělu jen tak ledakoho, a to jak v přátelství, tak i ve vztazích. Vodnář je velmi přátelským znamením, to však ještě ale neznamená, že by neustále vyhledával společnost nebo se obklopoval hromadou lidí. Přátelství je pro něj víc než pro kohokoliv jiného. Je to pro něj totiž jakýsi most k hlubším vztahům.

Pokud se líbíte Vodnáři, sledujte, jak se k vám chová. Pokud je k vám otevřený, vtipný, vážný i citlivý, je to znamení, že je otevřený přejít pomyslný most z přátelství do vztahu. Naopak, pokud je uzavřený, odpovídá na vaše zprávy stroze, nebo si nepamatuje nic, o čem jste na předchozí schůzce mluvili, pravděpodobně nemá zájem.

Sledujte jeho řeč těla

Řeč těla je skvělým způsobem, jak zjistit, zda se muži ve znamení Vodnáře líbíte. Čtení řeči těla je sice poněkud subjektivní, ale naznačuje skutečné city člověka. Jakmile poznáte řeč těla Vodnáře, bude pro vás pak jednoduší zjistit, jestli se mu líbíte.

Když se mu líbíte, muž ve znamení Vodnáře se bude více usmívat a celkově bude působit uvolněněji. Pokud si všimnete těchto změn v jeho řeči těla, je pravděpodobné, že se mu líbíte. Sledujte například, zda sedí uvolněně nebo kříží ruce nebo nohy. Pozornost byste měli věnovat také očnímu kontaktu. Když se muži ve znamení Vodnáře líbíte, bude s vámi navazovat častější oční kontakt. Nebude na vás koukat jen ve chvíli, kdy na vás mluví, nebo kdy vy mluvíte na něj, ale častokrát na vás upře pohled i ve chvíli, kdy k tomu není důvod.

Pro muže Vodnáře je také velmi typické, že když jsou v blízkosti někoho, kdo se jim líbí, mají zvláštní, možná až neohrabané pohyby. Mohou jim například vypadávat věci z rukou nebo budou při chůzi často zakopávat. Je to proto, že když jsou blízkosti někoho, kdo se jim líbí, jsou nervózní a nedokáží se kontrolovat.

Chvíli trvá, než se otevře

Pokud je muž ve znamení Vodnáře, ke kterému něco cítíte, přátelský a společenský, může být snadné dělat ukvapené závěry o jeho citech. Koneckonců, když je tak milý, musí mít o vás zájem, že? Bohužel tomu tak ne vždy je.

Muž ve znamení Vodnáře je sice přátelský ke každému, ale přesto je schopen chovat city vždy jen k jedné osobě. Pokud je tedy k vám vřelý a možná až příliš otevřený už při prvním setkání, neberte to hned jako projevení zájmu. Vodnář je poměrně stydlivým a nervózním znamení, takže pokud se vám otevře při první schůzce a vyloží vám celý svůj život během jednoho večera, zřejmě jen hledá pozornost a ne vážný vztah.

Sledujte jeho online aktivity

Dalším zajímavým způsobem, jak zjistit, že se mu líbíte, je sledovat jeho aktivitu na sociálních sítích. Pokud jste si při posledním setkání, například, povídali o Řecku, a on v ten den sdílel na svém Instagramu příspěvek o Řecku, je více jak jasné, že to sdílí proto, že na vás v tu chvíli myslí, nebo se vám snaží nepřímo říct, že se mu líbíte.

Nebo pokud sdílí písničku, o které jste mu řekli, že se vám líbí, nebo jste mu ji pouštěli, je více jak jasné, že na vás celou dobu myslí a sdílí to proto, aby vám sdělil, co k vám cítí. Muž ve znamení Vodnáře si rád hraje a má rád dvojsmysly. Takže pokud zareagujete na jeho instagramový příběh o Řecku, místo toho, aby vám řekl, že ho sdílel proto, že jste o něm mluvili, řekne vám, že to sdílel jen proto, že na to „náhodou“ narazil. Ačkoliv náhody existují, tohle by byla až moc velká náhoda, nemyslíte?

Bude s vámi chtít trávit více času

Muž ve znamení Vodnáře, kterému se líbíte, s vámi bude chtít trávit více času a nedělá mu problém odřeknout důležitý fotbalový zápas, na který se těšil, nebo přijít na narozeninovou oslavu o hodinu později. Chce-li s vámi trávit více času i ve chvílích, kdy víte, že by měl někde být nebo něco dělat, není pochyb, že se mu líbíte.

Nezapomínejte, že ikdyž s vámi bude chtít trávit více času, může být stále ostýchavý nebo nervózní. Trvá mu déle, než se otevře a než začne někomu věřit. A fakt, že s vámi tráví více času je pro něj jakýmsi nenápadným způsobem, jak vám dát najevo, že se mu líbíte, aniž by vám musel říct.

Shrnutí

Vodnář je opravdu záhadným znamením, které není tak jednoduché „rozlousknout.“ V jednu chvíli může působit, jako by o vás měl zájem, a v tu druhou obrátí a chová se jinak. Proto je důležité sledovat jeho řeč těla, to, co sdílí na sociálních sítích, kolik času s vámi tráví.