Připadá vám, jako by vás číslo 845 den co den pronásledovalo? Stává se vám, že častokrát v obchodě platíte 845 Kč, nebo se každé ráno podíváte na hodiny v 8:45? Vídáte-li toto číslo až podezřele často, jedná se o andělské znamení, které s vámi komunikuje, a které se vám snaží předat důležitou zprávu nebo poselství.

Význam čísla 845 a proč ho vídáte tak často se dozvíte v našem článku.

andělské číslo 845 význam

Co znamená andělské číslo 845?

V andělské numerologii, číslo 8 symbolizuje bohatství, hojnost, nekonečnost, sílu, stabilitu a rovnováhu. Symbolizuje také cyklus; když jeden cyklus skončí, druhý začne. Číslo 4 je číslem andělské přítomnosti, lásky, ochrany a spokojenosti. A číslo 5 symbolizuje změny (často významné změny), povzbuzení, zdraví a vitalitu.

Kombinace těchto čísel v tomto přesném pořadí znamená, že nesmíte ztrácet naději a víru, protože vaši andělé jsou s vámi, vedou vás a pomáhají vám zůstat na správné cestě. Ať už chcete změnit zaměstnání, najít partnera nebo začít nový projekt, vězte, že pokud budete neochvějně věřit a půjdete za svými sny, dosáhnete jich.

Andělské číslo 845 naznačuje, že máte pochybnosti nebo pocit, že nejste dost dobří, a andělé vám tímto číslem ukazují, abyste změnili své myšlenky a věřili v sebe a své sny, i když zatím nevidíte žádný pokrok nebo úspěch. Také vás vybízejí, abyste změnili svůj slovník, protože naše slova, ať už si to uvědomujeme, nebo ne, mají neuvěřitelnou moc utvářet naši realitu. Např. místo „nejsem dost dobrý nebo nezasloužím si něco“ začněte říkat „zasloužím si to“ nebo „mohu dosáhnout všeho, co chci“.

Andělé vás vedou prostřednictvím vašeho vnitřního hlasu, proto je důležité být otevřený a vnímavý. Naši andělé nám často dávají nové příležitosti přímo „pod nos“, ale my je přehlížíme, protože neustále pochybujeme nebo se stresujeme něčím, co jsme si vytvořili v mysli a co přitom ani neexistuje. Ocitáme se tak v začarovaném kruhu (představte si tvar čísla 8) a nevíme, jak z něj uniknout. Když se více spojíte se svým já, začnete více naslouchat svému vlastnímu hlasu a budete se řídit se svou intuicí.

Vaši andělé chtějí, abyste přestali pochybovat o sobě, svém instinktu, svých schopnostech a své budoucnosti. Vše, co potřebujete, už máte v sobě, jen to nepoužíváte. Pokud budete vnímavější, otevřete se novým možnostem a nenecháte prostor pochybnostem, váš život se změní k lepšímu.

Změňte své myšlenky, slova a přesvědčení. Jakmile tak učiníte, vaše vysněná změna přijde dříve, než byste čekali. Pokud nevíte, jakou změnu teď udělat, zkuste např. používat pozitivní afirmace, poslouchejte inspirativní videa, nebo se zkuste méně obklopovat lidmi, kteří si neustále stěžují nebo vysávají vaši energi. Existuje řada způsobů, jak ze svého života eliminovat nebo alespoň snížit negativitu.

Pokud potřebujete pomoc od svých andělů, stačí o ni požádat. Můžete se uvést do meditativního stavu nebo si najít klidné a tiché místo a promluvit s nimi přímo, jako byste mluvili s jinou osobou. Jsou vždy po vašem boku a pomohou vám se vším, co potřebujete. Ten první krok je ale na vás.