Střelci milují spontánnost a zkoušení nových věcí, zejména v ložnici. Jako dobrodružné ohnivé znamení je všední rutina nudí k smrti. Pokud chcete, aby byl váš muž ve znamení Kentaura mezi prostěradly spokojený, vyhněte předvídatelnosti. Překvapte ho sexy oblečkem nebo jeho oblíbenou pochoutkou, navrhněte mu novou polohu nebo místo, cokoli, co ho udrží v napětí. 

Ideální milenka muže Střelce je jeho partnerka ve zločinu, která je připravena po jeho boku prozkoumat všechny rozkoše, které život nabízí. Nejvíce ho však odrazuje opakování a nedostatek dobrodružství. Tady je vše, co ho vzrušuje a naopak, co ho nudí.

Co Střelci milují v posteli

Muži Střelci milují spontánnost a dobrodružství v posteli. Jsou to Střelci a mohou být občas doslova „střelení“ v posteli. Nemají rádi nudné rutiny a stejné pozice – chtějí zkoušet nové věci, místa a polohy.

Co je vzrušuje:

  • Flirtování a hrátky jako předehra. Rádi se dotýkají, mazlí a prozkoumávají tělo své partnerky.
  • Orální uspokojení. Milují dávat i přijímat orální uspokojení. Pro ně je to skvělý způsob, jak začít vášeň.
  • Různé pozice a místa. Rádi experimentují s různými polohami a dělájí to na neobvyklých místech – nejen v ložnici!
  • Hračky a pomůcky. Lubrikanty, vibrátory a další hračky jim pomáhají zvýšit vzrušení. Rádi zkouší nové věci.

Co je nudí:

  • Stejná pozice nebo rutina každý čas. Potřebují změnu a nové podněty.
  • Nedostatek komunikace. Když jejich partnerka není ochotná mluvit o tom, co se jí líbí nebo co by chtěla vyzkoušet, rychle ztratí zájem.
  • Přílišná opatrnost. Rádi to trochu „roztočí“ a užívají si divokého a vášnivého milování. Přílišná opatrnost je nudí.

Jak Uspokojit muže ve znamení Střelce v Posteli

Chcete-li muže ve znamení Střelce uspokojit v posteli, musíte udržovat věci vzrušující a vyhnout se rutině. Střelci touží po dobrodružství a nových zážitcích, takže klíčem k úspěchu je udržet ho v napětí a zkoušet nové věci.

Každý den něco nového

Dělat to samé pokaždé, když jste spolu, Střelce omrzí rychleji, než řeknete „dnes mám na to chuť“. Zpestřete svou rutinu tím, že vyzkoušíte různé polohy, místa, hračky, scénáře hraní rolí nebo cokoli, co vzbudí váš společný zájem. Muži Střelci milují v posteli spontánnost, takže ho překvapte něčím novým, když to nečeká.

Sprosté slovíčkaření

Střelci mají bujnou fantazii a milují slovní stimulaci. Šeptejte mu do ucha nemravné fantazie, abyste ho rozvášnila. Řekněte mu přesně, co s ním chcete dělat a jak dobře se u toho cítíte. Muže Střelce vzrušují sebevědomé, nespoutané a odvážné partnerky, takže se nebojte grafických slovních hrátek.

Svoboda

Muži ve znamení Střelce si i v případě závazku cení nezávislosti a svobody. Dejte svému Střelci prostor, aby se mohl věnovat svým vlastním zájmům a koníčkům. I když je intimita důležitá, vyhněte se vtíravosti nebo majetnictví. Důvěra a nezávislost jsou pro Střelce afrodiziakem. Když bude vědět, že podporujete jeho potřebu svobody, bude po vás toužit o to víc.

Cestování

Pokud je to možné, podnikejte společně krátké výlety. Poznávání nových míst probouzí ve Střelci touhu po dobrodružství jako takovém. I víkendové výlety na místa, kde jste nikdy nebyli, mohou znovu zažehnout jiskru.

Vyzkoušení hotelové postele je bonus navíc! Pro dokonalé vzrušení svádějte svého Střelce na vzrušujícím novém místě. Jeho dobrodružný duch se naplno rozhoří.

Mějte na paměti tyto klíče a zkoušejte nové způsoby, jak uspokojit jeho nekonečnou zvědavost, a zajistíte, že se váš muž Střelec v ložnici nikdy nebude nudit. 

Dopřejte mu dobrodružství a nezávislost, po kterých touží, udržujte ho v napětí spontánními schůzkami, podněcujte jeho představivost provokativními řečmi a budete mít v posteli jednoho velmi šťastného Střelce!

Závěrem

Tak tady máte tajemství, jak udržet muže ve znamení Střelce v zajetí mezi prostěradly. Oslovte jeho smysl pro dobrodružství a okořeňte věci rozmanitostí a spontánností. Uspokojte jeho fantazie a nebojte se hrát role nebo zkoušet nová místa. 

Muži Střelci touží po vášni a nových zážitcích, takže ho nezapomeňte zahrnovat náklonností a opravdu se zaměřte na intimitu a citové spojení. Za každou cenu se vyhněte rutině a opakování, pokud ho nechcete unudit k slzám. Pokud dokážete využít tohoto ohnivého ducha Střelce, budete mít partnera na celý život, který vás nikdy nepřestane honit po ložnici. A teď se běžte bavit! Dobrodružství čeká! 🙂