Dobrodružné duše, které chtějí svést muže ve znamení Raka, poslouchejte. Čeká vás divoká jízda plná citové intenzity a hluboké vášně, pokud se vám podaří tuto citlivou duši zaujmout! Ale pozor, platí i odvrácená strana – pokud ho budete nudit nebo budete působit příliš tvrdě, vyskočí z vaší postele tak rychle jako do ní vlezl.

Raci potřebují neustálé vzrušení a vyžívají se v hlubokých citových a intelektuálních vazbách. Pokud dokážete podnítit jeho mysl a smysly, bude vás mezi prostěradly obdarovávat smyslností, kreativitou a svým svérázným smyslem pro humor. 

Erotogenní zóna Raka (citlivá místa): břicho, podbřišek, boky, prsa.

Co ho nejvíce vzrušuje

Muž Rak je velmi citlivý a intuitivní. Nic ho nevzrušuje víc než hluboká emoční a duševní propojenost s jeho partnerkou. Rád se mazlí, líbá a hladí. Dlouhé předehry, kdy se vzájemně hýčkají a objevují, jsou pro něj nejlepší.

Společně strávený čas

Pro Muže Raka je nejdůležitější společně strávený čas s milovanou osobou, kdy se mohou navzájem poznávat a prohlubovat své pouto. Nic ho nevzrušuje víc než dlouhé rozhovory o jejich snech, tužbách a nadějích do budoucnosti. Sdílení intimních detailů o jejich životech, myšlenek a emocí je pro něj afrodiziakum.

Něžnost a jemnost

Muž Rak miluje něžnost, jemnost a malé doteky. Když jeho partnerka jemně hladí jeho vlasy, břicho, hruď nebo boky, je v sedmém nebi. Polibky na krk, ramena a ruce ho přivádějí do varu. Nic ho neunavuje víc než hrubost, agresivita nebo chvat. Pro muže Raka je důležitá pomalost, něha a citlivost.

Co ho nudí a odrazuje

Muž ve znamení Raka se v posteli pravděpodobně bude nudit z následujících důvodů:

Nedostatek intimity

Muži ve znamení Raka touží po emocionální a fyzické intimitě se svými partnerkami. Pokud nejste plně přítomni nebo se mu zdáte roztržití, může mít pocit, že se s vámi skutečně nespojuje. Věnujte mu plnou pozornost, hodně náklonnosti a smysluplný oční kontakt. Dejte mu najevo, že intimní styk vnímáte jako víc než jen spojení dvou těl.

Spěch na intimní styk

Pro muže Raka je předehra zásadní. Chce na to jít pomalu, vychutnat si každý okamžik a navázat citové spojení, než dojde k fyzickému kontaktu. Pokud se budete snažit vše urychlit nebo předehru přeskočíte, pravděpodobně ztratí zájem. Nespěchejte s prozkoumáváním těla toho druhého a sbližováním se po citové stránce.

Hrubost nebo vulgarita

Muži ve znamení Raka dávají přednost jemnému, smyslnému styku před čímkoli drsným, vulgárním nebo ponižujícím. Agresivní nebo dominantní chování je velmi odrazuje. Držte se jemného hlazení, vášnivých polibků a milostného šeptání. Milujte se, ne jenom souložte.

Nedostatek péče

Muž ve znamení Raka je v jádru pečovatel, který se vyžívá v péči o svou partnerku. Potřebuje se však také cítit opečovávaný na oplátku. Dopřejte mu dostatek komplimentů, náklonnosti a fyzických doteků i mimo ložnici. Vařte mu jídla, masírujte ho a mluvte s ním láskyplným, pečujícím tónem. Pod vlivem vaší náklonnosti a pečujícího ducha rozkvete.

Díky intimitě, trpělivosti, něze a péči bude váš Rak spokojený a bude se k vám vracet pro další. Pokud však na něj budete spěchat nebo projevíte nedostatek péče, riskujete, že ho pošlete do ulity. Milujte muže Raka dobře a on vás bude milovat jako nikoho jiného.

Jak uspokojit muže Raka v posteli

Chcete-li muže Raka v posteli uspokojit a vyhnout se nudě, zaměřte se na citovou intimitu a hodně předehry. Muži Raci v posteli touží po hlubokém spojení, takže si najděte čas na to, abyste se mu dívali do očí, vášnivě ho líbali a hladili po tváři a krku. Upřímně ho pochvalte a naslouchejte, když se vám otevře.

Dotýkejte se ho jemně

Raci mají citlivou pokožku, proto ho jemně hlaďte po celém těle. Masírujte mu ramena a záda teplým olejem. Pohlaďte ho po pažích, hrudi a stehnech. Pohrajte si s jeho vlasy. Všechny tyto smyslné doteky ho velmi vzruší, než přejdete k intimnějším oblastem.

Jděte na to pomalu

Dělejte vše v klidném tempu. Drážděte ho a drážděte. Pomalu ho svlékejte a přitom ho líbejte na každé nové místo odhalené kůže. Rty a jazykem postupujte po jeho těle dolů. Než se dostanete na citlivější místa, bude jako tmel ve vašich rukou.

Soustřeďte se na předehru

Předehře věnujte hodně času. Líbejte, olizujte a sajte jeho bradavky. Jemně ho hlaďte po vnitřní straně stehen. Pomalu mu začněte masírovat varlata a penis. Střídavě používejte ruce a ústa. Nespěchejte na pohlavní styk. Udělejte z předehry hlavní událost.

Často měňte polohy

Jakmile přistoupíte k intimnímu styku, často měňte polohy. Misionářská poloha je pro začátek v pořádku, ale pak přejděte k poloze žena nahoře, na lžíci, na pejska a dalším. Střídání poloh, rychlostí a úhlů ho udrží v napětí a vzrušení.

Šeptejte (miluje to)

Mluvte na něj tichým, zastřeným hlasem. Řekněte mu, jak moc vás vzrušuje. Pochvalte jeho milenecké schopnosti. Podrobně mu popište, co s ním uděláte příště. Muži ve znamení Raka milují sladké řeči na polštáři a oplzlé řeči. Šeptání mu přivodí šílenství.

Závěrem

Tak tady to máte, dámy – klíč k tomu, aby byl muž ve znamení Raka v ložnici šťastný. Zaměřte se na citovou intimitu, věnujte mu svou pozornost a udržujte s ním oční kontakt. Mluvte tiše, pohybujte se pomalu a nespěchejte s prozkoumáváním jeho těla. trochu ho poškádlete a nebojte se být kreativní v různých polohách a místech. 

Především buďte trpělivé a nechte ho, aby určoval tempo. Dodržujte tyto tipy a Rak se během chvilky vyklube ze své ulity a vrhne se vám do náruče. Kdo by řekl, že astrologie může být tak sexy? 🙂