muž blíženec v posteli

Líbí se vám muž ve znamení Blíženců? Pokud ano a i on opětuje vaše city, čeká vás dobrodružství. Toto vzdušné znamení je známé svou pohotovostí, hravostí a chutí experimentovat. Dobrá zpráva je, že tento dobrodružný duch se rozhodně vztahuje i na ložnici. Špatná zpráva? Tito Blíženci mohou být trochu, no, neklidní. 

V jednu chvíli vám vášnivý básník šeptá do ucha sladké noty a v další chvíli zkouší nějaký nový zvrhlý trik, o kterém se dočetl. Klíčem k udržení zájmu muže ve znamení Blíženců je rozmanitost, spontánnost a stimulace – fyzická i intelektuální. 

Hravá a experimentální povaha Blížence v posteli

Muži ve znamení Blíženců jsou hraví a experimentální v posteli. Tato hvězdná dvojčata milují zkoušet nové věci a být kreativní. Neočekávejte, že se bude držet jedné pozice nebo rutiny – bude chtít vyzkoušet různé polohy a techniky, aby udržel věci zajímavé.

Erotogenní zóna Blíženců (citlivá místa): ruce, paže, ramena.

Prozkoumejte své fantazie

Blíženci jsou velmi otevření vůči vašim sexuálním fantaziím a budou je chtít realizovat. Povzbuzujte ho, aby vám řekl o svých fantaziích, a pak je prozkoumejte společně. Může to zahrnovat role, hračky nebo i sex na veřejnosti. Blíženci milují dobrodružství!

  • Udělejte si čas na předehru. Blíženci potřebují duševní i fyzickou stimulaci, takže se ujistěte, že je dostatek předběžných lásek, doteků a polibků.
  • Využijte jeho zvědavou povahu a pomalu ho provázejte různými erotickými scenériemi.
  • Nechte ho vést. I když je Blíženec hravý, také potřebuje cítit, že je v kontrole. 
  • Nechte ho rozhodovat o rytmu, pozicích a aktivitách. Bude se cítit uvolněněji, když mu dáte prostor k tomu, aby mohl být dominantní. Buďte ochotni zkusit cokoli, co navrhne – bude to stát za to!

Intelektuální spojení, po které Blíženci touží

Intelektuální spojení je pro muže ve znamení Blíženců stejně důležité jako fyzické. Milují konverzaci, diskuzi nápadů a vyměňování myšlenek, a to platí i v posteli. Pro ně je sexuální akt mnohem víc než jen fyzické uspokojení.

Hledají mentální stimulaci

Muži Blíženci milují intelektuální výzvy a rádi diskutují o svých fantaziích, touhách i zájmech. Rádi experimentují a zkouší nové věci. Nejlepší způsob, jak je v posteli uspokojit, je zapojit jejich mysl. Diskutujte o tom, co byste chtěli vyzkoušet, a nechte je, aby vás provedli svými fantaziemi. Jejich představivost je neomezená!

Po sexuálním aktu s nimi budete mít pocit, že jste se nejen fyzicky spojili, ale že jste prozkoumali i navzájem své myšlenky a představy. Pro muže Blížence je důležité, aby jejich partnerka byla stejně otevřená a zvídavá jako oni. 

Pokud jste typ člověka, který preferuje ticho, může to být pro vás trochu vyčerpávající. Ale pro ty, kteří milují intelektuální výzvy, je to velmi obohacující zážitek.

Jak udržet jiskru „mezi prostěradly“

Muži ve znamení Blíženců milují rozmanitost a vzrušení v posteli. Nemají rádi nudné sexuální rutiny a chtějí zkoušet nové věci, abyste je udrželi zaujaté. 

Zde je několik tipů, jak udržet jiskru v posteli s mužem v Blížencích:

  • Zkuste různé polohy a místa. Muži v Blížencích se snadno obnaží, takže měňte polohy a dělejte to na různých místech – na podlaze, ve sprše, na pracovním stole, atd. Buďte kreativní!
  • Použijte hračky a pomůcky. Vibrátory, dildo, svorky na bradavky – cokoli, co může zvýšit vzrušení a nové pocity. Muži v Blížencích ocení vaši ochotu experimentovat.
  • Role hry a fantazie. Prozkoumejte různé scénáře, které vás oba vzrušují. Může to být cokoli od učitelky a studenta po lékaře a sestru. Obměňujte kostýmy a příběhy, abyste udrželi věci čerstvé.
  • Verbální podněty. Šeptejte mu do ucha své nejdivočejší fantazie nebo mu říkejte, co se vám líbí, když jste spolu v posteli. Muži v Blížencích milují komunikaci, a slyšet vás mluvit o sexu je pro ně velké vzrušení.

Udržování jiskry s mužem ve znamení Blíženců vyžaduje kreativitu a ochotu experimentovat. Poskytněte mu rozmanitost a nové zážitky v posteli, které hledá, a bude váš navždy! Pamatujte, že komunikace je klíčem!

Závěrem

Díky jeho hravému šarmu a důvtipu vás sexuální zážitek s Blížencem nechá chtít víc a víc. Nečekejte však přílišnou stálost nebo rutinu – s tímto mužem bude každé setkání jiné. Klíčem k úspěchu je vyrovnat se jeho spontánnosti a zábavnosti. 

Udržujte ho v napětí spoustou smíchu, koketního škádlení a nových pocitů. Využijte jeho zvědavost po dobrodružství. Pokud dokážete držet krok s jeho neklidným, rozpustilým duchem, čeká vás divoká jízda.