Když jsme do někoho bezhlavě zamilovaní nebo nám je někdo velmi blízký, není žádným tajemstvím, že se nám o něm zdá. Existuje mnoho teorií o tom, proč se to děje a zda na vás druhá osoba myslí, či nikoli. Někteří lidé věří, že pokud se vám o někom zdá, je to proto, že na vás silně myslel. Jiní však tvrdí, že to není vědecky dokázáno, a proto to není možné a je to jen pověra.

Osobně se přikláním k oběma názorům – věřím, že pokud se vám o někom zdá, mohl na vás myslet, ale také nemusel. Jak to tedy je?

Ano, zdá se vám o nich proto, že na vás myslí

Pokud čtete tento článek, předpokládám, že „ano“ je odpověď, kterou chcete slyšet. Ano, je velmi pravděpodobné, že pokud se vám o někom zdá, intenzivně na vás myslel celý den nebo se vám snažil poslat telepatickou zprávu.

Telepatie nebo duchovní spojení s někým na dálku není nic nového. Byly provedeny experimenty, kdy spolu dva lidé dokázali telepaticky komunikovat, a přijímání sdělení nebo zpráv ve spánku také není nic neobvyklého.

Telepatická komunikace nemusí nutně znamenat, že spolu obě strany vědomě komunikují. Často může jít o proces, kdy jedna osoba přijímá myšlenky (vy ve spánku) od druhé osoby, které se projevují prostřednictvím náhodných myšlenek nebo snů.

Když spíme, máme menší kontrolu nad svým fyzickým tělem, ale naše podvědomí je otevřenější, citlivější a vnímavější. Je tedy snazší přijímat mentální zprávy, které vysílají druzí, nebo zachytit jejich pocity a myšlenky. Pokud se vám tedy o někom zdá nebo ho často vídáte ve snech, ano, může to znamenat, že na vás myslí.

Mnoho kultur dokonce věří, že spánek je taková „malá smrt.“ Naše fyzické tělo sice odpočívá, ale duše všude možně cestuje a komunikuje nebo objevuje něco nového. Je tedy velmi možné, že když se vám opakovaně zdá o jedné a té samé osobě, vaše duše nebo vyšší já zachycuje její energii nebo myšlenky, zatímco fyzické tělo odpočívá.

Možná jste už někdy zaslechli příběh nebo se vám to dokonce stalo, že se vám zdálo o určité osobě a poté jste ji potkali. Nebo se vám ve snu zjevila přesná rasa psa, kterého jste poté potkali na procháce v parku. Nevěřím, že to je jen pouhá náhoda. Zastávám se názoru, že v prostoru, kde naše duše během spánku cestují, neexistuje čas, a vše, co poté během dne zahlédneme, tedy to, o čem se nám zdálo, jsme již zažili v jiném vědomí.

Ne, nemyslí na vás

Pokud se vám o někom pořá zdá, nemusí to nutně znamenat, že on myslí na vás. Naopak, je velká šance, že vy na ně často myslíte. Snění o někom je velmi časté, pokud k němu něco cítíte, nemůžete ho dostat z hlavy, myslíte na něj před spaním nebo k němu cítíte silnou přitažlivost, ať už romantickou, nebo ne.

Pokud jste s danou osobou v kontaktu nebo na ni často myslíte, má ve vašem srdci zvláštní místo. Vaše podvědomí to ví, a proto vám jejich přítomnost dává najevo ve snech. Ve snech je můžete vidět šťastné, smutné, objímající nebo ignorující vás. Vše záleží na tom, jak je vaše podvědomí vidí ve vašich myšlenkách.

Jen si představte, že byste každou noc před spaním mysleli na Pražský hrad. Šance, že se vám bude o něm zdát je velká. Možná se vám o něm nebude zdát hned první noc, ale dříve či později se ve vašich snech objeví. Proč? Protože jste na něj každou noc mysleli.

Je to ve své podstatě projekce našich tužeb a myšlenek nebo obrazů do spánku. Jinými slovy, naše podvědomí a vědomí spolupracují na tom, aby naše myšlenky a pocity týkající se dané osoby vypluly na povrch ve spánku.

Pokud navíc procházíte těžkým obdobím a tato osoba vám dělá radost (i když na ni jen myslíte), vaše podvědomí ji přivedlo do snů, aby vám zlepšila náladu nebo poskytla dočasnou úlevu.

Ano i ne – je mezi vámi hluboké spojení

Poslení možností, proč se vám zdá o určité osobě, je to, že k ní máte hluboký vztah. Pokud se to stává jen jednou nebo dvakrát za měsíc, nemusí v tom být nic hlubšího. Pokud se vám však o nich zdá často, může to naznačovat něco víc než jen obyčejný sen. A i když na vás nemyslí 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, jejich duše cítí určitou přitažlivost nebo hlubší spojení a snaží se s vaší duší komunikovat.

Před několika lety, když jsem cestovala, jsem potkala mého teď nejlepšího kamaráda. Necítila jsem žádnou fyzickou ani romantickou přitažlivost, ale od prvního setkání jsem věděla, že se naše cesty jednou znovu protnou. Byl to zvláštní, nevysvětlitelný pocit, ale uvnitř jsem věděla, že to nebylo naposledy, co jsme se viděli.

O několik týdnů později se mi o něm začalo zdát. Jak jsem řekla, nebyla v tom žádná přitažlivost ani nic podobného. Později jsem si uvědomila, že je to moje spřízněná duše, se kterou jsem procestovala celé Španělsko a Portugalsko, a ty sny byly způsobeny tím, že moje duše nebo vnitřní já komunikovalo s tou jeho prostřednictvím snů. Navíc se i jemu o mně často zdálo, a byly i dny, kdy se nám zdálo o sobě zároveň.

Takže když se vám o někom zdá, nemusí to nutně znamenat, že on myslí na vás, ale určitě tam dochází k hlubšímu spojení a komunikaci, kterou nemůžete ovlivnit.

Moje oblíbené snáře ⬇️

Závěrem

Sny o někom mohou být příjemné, ale i matoucí, zvláště pokud nechápete, proč jste o této osobě snili. Náš mozek a podvědomí fungují na úrovni, které ne každý rozumí, takže nelze s jistotou říci, že na vás dotyčný myslel, když se vám o něm zdálo, nebo jestli je mezi vámi hlubší spojení. I přesto ale existuje šance, že tomu tak je. Jediný způsob, jak zjistit skutečný význam vašeho snu je..hádáte správně. Naslouchat vaší intuici.

Čtěte také: Andělské číslo 845 a jeho hlubší význam, který byste měli znát