Zdál se vám někdy sen o odcizení nebo krádeži auta? Tento sen je velmi nepříjemný, obzvláště pokud máte dobrý vztah s auty, nebo to je něco, co potřebujete ke každodennímu fungování a nedokážete si představit den bez auta.

Když se člověk probudí z takového snu, sny tohoto typu v něm často zanechají hořké pocity nebo strach, že se něco takového skutečně stane v jeho reálném životě. Mohu vás ale ujistit, že sny jsou jen zřídkakdy doslovné, tedy šance, že by vám někdo auto skutečně ukradl jsou mizivé.

Co znamená sen o krádeži auta a co se nám nadě podvědomí snaží skrze tento snový symbol sdělit?

sen o krádeži auta

Význam snu

Jste-li aktuálně ve vztahu, ukradené auto by mohlo naznačovat partnera, který omezuje vaši svobodu a snaží se mít nad vámi kontrolu. Nebo to mohou být rodiče, kteří se neustále snaží ovládat váš život, i když už jste dospělí nebo žijete daleko od nich, nebo vám berou svobodu (například nedokáží přijmout, že jste ve vztahu s osobou stejného pohlaví nebo jiné barvy kůže.)

Auto nám dává svobodu – svobodu žití a svobodu pohybu, což znamená, že by tento sen mohl také značit finanční ztráty, velké neočekávané výdaje nebo jiné problémy s penězi. Člověk bez financí není tak svobodný jako ten, který je finančně zaopatřený.

Jedná-li se o opakující se sen, zkuste se zastavit, vypnout, a poppřemýšlet nad tím, zda není ve vašem životě skutečně něco, co vás bere svobodu, nebo co vás brzdí. Tento sen může být varováním, že musíte ve svém životě něco změnit nebo se zamyslet nad tím, zda jste obklopeni lidmi, kteří vás milují a přijímají takového, jaký jste, nebo naopak těmi, kteří vás jen využívají a nedávají vám žádnou svobodu nebo šanci pohnout se v životě vpřed.

Čtěte také: Sen o zubech (vypadané, zkažené, vytrhané, viklající se) – Význam a symbolika