Čísel je kolem nás každým dnem více jak dost. Pokud se vám ovšem začalo až podivně často objevovat číslo 111 – ať už ve formě 111,-Kč nebo třeba 01:11 na hodinách – určitě vás stejně jako mě napadlo, že se nejedná o žádnou náhodu, ale něco, co se s námi snaží komunikovat.

Stáváš se tím, na co myslíš.

Andělské číslo 111 se vyznačuje manifestací, uskutečněním našich přání a vášní, rychlou transformací našich myšlenek do reality nebo zhmotňováním.

Jinými slovy – andělé nás prostřednictvím tohoto čísla upozorňují, abychom si pečlivě hlídali své myšlenky, neboť myšlenky tvoří náš život a svět kolem nás. Pokud toto číslo vídáte velmi často, je to jasné znamení, že do svého života právě přitahujete to, o čem jste dlouho přemýšleli.

Andělské číslo 111 můžete vidět ve formě 111, 1:11, 11/1 nebo třeba 111,-Kč. Pochopitelně nebudou všechny jedničky které v životě uvidíte, andělským znamením, nicméně, dřívě či později ucítíte a dokážete rozeznat, co znamení je a co naopak není. Řiďte se intuicí a city.

“Hlídej si pečlivě všechny své myšlenky. Tvůj život bude takový, o jakém budeš přemýšlet.”

Andělské číslo 111 se skládá ze tří jedniček a obsahuje magickou jedenáctku, někdy také mistrovské číslo. “Číslo 11 je číslem nových začátků”, řekl Pythagoras. Kromě toho, číslo 11 symbolizuje světlo, duchovno, podvědomí a přirozenou inteligenci. Ne nadarmo se také říká: “Vidíš 11:11? Přej si něco!”

Ať se jedná o 111 nebo 1111, vždy je to velké upozornění z andělské říše, že do svého života přitahujeme to, nad čím jsme dlouho přemýšleli. Plní se naše přání, je k nám na cestě něco, o čem jsme dlouho přemýšleli. Jako by vám právě přišlo potvrzení v podobě emailu z eshopu, ze kterého jste si objednali zboží.

Co dělat, když vidím číslo 111 tak často?

Andělské číslo 111 symbolizuje, jak již bylo zmíněno, rychlou transformaci snů nebo myšlenek do reality nebo hmoty. Pokud vídáte toto číslo až neobvykle často, buďte si vědomi svých myšlenek a zaměřujte se jen na to, po čem skutečně prahnete, a na to, co vám dělá dobře.

Andělské číslo 111 můžete vidět často spolu s číslem 222 – číslo 222 se zobrazí zároveň s číslem 111 nebo chvilku po něm.

To pak jednoznačně symbolizuje fakt, že vaše myšlenky jdou tím správným směrem, jsou v souladu s vesmírem a nebrání nic tomu, aby se z nich stala skutečnost a vaše touhy se naplnily.

Andělské číslo 111 charakterizuje: motivaci, cíle, sny a vášně, manifestaci, podvědomí, vizualizaci, moudrost, intuici, optimistický přístup, přeměnu myšlenek do reality, pozitivní afirmace a duchovní osvícení.

Číslo 111 je synonymem citátu od Buddhy: “Stáváš se tím, na co myslíš”.

Máte-li zájem o detailnější význam tohoto čísla, doporučuji pročíst tento článek v angličtině: Angel Number 1111 & Its Deep Spiritual Meaning You Should Know