Čísel je kolem nás každým dnem více jak dost. Pokud se vám ovšem začalo až podivně často objevovat číslo 333 – ať už ve formě 333,-Kč nebo třeba 03:33 na hodinách – určitě vás stejně jako mě napadlo, že se nejedná o žádnou náhodu, ale něco, co se s námi snaží komunikovat.

andělské číslo 333

Andělé si vždy najdou způsob, jak nám ukázat znamení (nejen) v podobě čísel.

Andělé se snaží najít jakýkoliv způsob, aby nám ono číslo mohli ukázat, proto není třeba pátrat po tom, zda má 333 jiný význam než 3:33, 3/3/3 nebo třeba 13:33. Všechny kombinace mají naprosto stejný význam a stejně tak se mohou objevit úplně kdekoliv. I tam, kde byste to opravdu nečekali.

Pochopitelně nebudou všechny trojky, které v životě uvidíte, andělským znamením, nicméně, dřívě či později ucítíte a dokážete rozeznat, co znamení je a co naopak není.

Andělské číslo 333 nese energii tvořivosti, radosti, fantazie, laskavosti, nadpřirozených schopností (třetí oko), inspirace, vytváření, růstu, projevu a pravdy. Upřímné pravdy.

Pokud vídáte toto číslo často, nanebevzetí mistři (Ježíš, Yogananda, Panna Marie) a andělé jsou právě s vámi a nabízejí vám svoji pomoc.

Reagují na vaše žádosti, modlitby nebo přání. Stačí jen požádat. Ačkoliv si to možná neuvědomujeme, každý z nás si přes den něco přeje – ať vědomě či nevědomě – a andělská čísla na to odpovídají. Zkuste si tentokrát přát vědomě a cíleně.

Andělské číslo 333 je číslem pravdy a rovnocennosti. Představte si před očima trojúhelník, který se skládá ze tří stran (333). Všechny se spojují, sjednocují. Vše, na co jste právě mysleli během chvíle, kdy se zobrazilo číslo 333, je pravda nebo se stane pravdou, uskuteční. Jedná se o potvrzení, že vaše myšlenky jsou v souladu s pravdou.

Pokud jste se právě na něco ptali a objevilo se vám andělské číslo 333, je to jasná odpověď. Ano, je to tak, je to správná volba, jdi si za tím. Vše je naprosto v pořádku.