Připadá vám, jako by vás číslo 3838 doslova pronásledovalo na každém kroku? Stává se vám, že den co den potkáváte auto s číslem 3838 na spz nebo koukáte na YouTube na videa s číslem 3838 v počtu zhlédnutí? Možná se chytáte za hlavu a nechápete, co se to děje, nebo si myslíte, že jste se snad zbláznili. Nebojte, mohu vás uklidnit, že jste se nezbláznili. Číslo 3838 vídáte totiž proto, že vám něco říká, tedy vaši andělé se vám snaží něco skrze toto číslo sdělit.

andělské číslo 3838

Číslo 3838 není žádnou náhodou, ale andělským číslem. A co to vlastně ta andělská čísla jsou? Andělská čísla jsou zprávy od vašich andělů. Někteří andělé vám ukazují například znamení ve formě peříček nebo mincí, kterými spíše jen dávají najevo jejich přítomnost a skrze které se vás snaží uklidnit, a jiní andělé volí znamení ve formě čísel. Tato znamení jsou pak více osobní, protože nesou specifickou zprávu právě pro vás a pro situaci, ve které se právě nacházíte.

Co andělské číslo 3838 znamená?

Anděské číslo 3838 značí, že finanční průlom je na cestě. Toto číslo se často objevuje, když si stanovujete nové záměry pro svou finanční budoucnost, a je to znamení, že vaše modlitby za hojnost nebo prosperitu jsou vyslyšeny.

Dobré finanční zprávy jsou na obzoru a vaším úkolem je mít otevřenou mysl a pokračovat v práci na svém snu, ať už je jakýkoli. Zůstaňte pozitivně naladěni a soustřeďte se na to, co chcete, protože vesmír v zákulisí pracuje na uskutečnění vašich tužeb. Nenechte se v žádném případě odradit těmi, kteří vám tvrdí, že něčeho nedosáhnete, nebo že na to nemáte. Andělé vám prostřednictvím tohoto čísla říkají, ať zůstanete pozitivně naladěni a jdete si za tím, po čem toužíte.

Pokud uvažujete o změně práce, vězte, že lepší nabídky jsou na cestě k vám. Buďte otevřeni novým příležitostem a uvědomte si, že si zaloužíte vše, po čem vaše srdce prahne, ikdyž vám možná v tento moment připadá, jako by se nic nedělo nebo jako by žádná změna nebyla na obzoru.

Jste-li spokojeni s vaší prací a neuvažujete o změně, toto číslo by mohlo značit nějaké nečekané finance, např. finanční dar, nečekaný růst akcií, které vám přinesou bohatství, výhra z losu, v loterii, nebo z křížovky v časopise. Ať už to je cokoliv, číslo 3838 značí úspěch v oblasti financí, nebo zlepšení vaší finanční situace.

Reference:

Angel Number 3838 & Its Deeper Meaning (Karma, Money & Luck) od autora chi-nese.com

-

Zaujal vás tento článek? 

⬇️ Podpořte náš web zakoupením lahodné kávy pro radost 😊☕

Sdílejte tento článek 🙏