Andělské číslo 2222 a jeho význam

Čísel je kolem nás každým dnem více jak dost. Pokud se vám ovšem začalo až podivně často objevovat číslo 2222 – ať už ve formě 2,222,-Kč nebo třeba 22:22 na hodinách – určitě vás stejně jako mě napadlo, že se nejedná o žádnou náhodu, ale něco, co se s námi snaží komunikovat.

andělské číslo 2222

Andělé si vždy najdou způsob, jak nám ukázat znamení (nejen) v podobě čísel.

andělské číslo 2222

Číslo 2222 je číslem andělským a patří mezi ta nejběžnější, nebo nejvídanější, chcete-li. Andělské číslo 2222 nám všeobecně říká: “Měj víru”. Dalším synonymem tohoto čísla je vytrvalost, neochvějná víra, pozitivní myšlenky a přístup k životu, životní rovnováha, mír a klid na duši.

andělské číslo 2222

“Tvé myšlenky jsou správné. Vše je v naprostém pořádku. Buď si, prosím, vědom, že svými myšlenkami tvoříš svoji realitu, svůj svět.” 

andělské číslo 2222

Andělé se snaží najít jakýkoliv způsob, aby nám ono číslo mohli ukázat, proto není třeba pátrat po tom, zda má 2222 jiný význam než 22:22, 2/2/22 nebo třeba 2,222,-Kč. Všechny kombinace mají naprosto stejný význam a stejně tak se mohou objevit úplně kdekoliv. I tam, kde byste to opravdu nečekali.

Pochopitelně nebudou všechny dvojky, které v životě uvidíte, andělským znamením, nicméně, dřívě či později ucítíte a dokážete rozeznat, co znamení je a co naopak není.


Andělské číslo 2222 obsahuje 2x číslo 22, které je číslem mistrovským. Toto číslo (den narození, životní číslo) mají osoby, které budou nebo už jsou ve všech směrech úspěšné, většinou se jedná o osoby na vysokých pozicích, jsou cílevědomé a jdou si za svým. Říká se o nich, že jdou i přes mrtvoly.

Jedná se sice o mistrovské číslo, ale s tím andělským ho spojuje již zmiňovaná vytrvalost, motivace, cíle a víra.


Číslo 22 má co do činění s rovnováhou, tedy pokud často vídáte andělské číslo 2222 (2x číslo 22), vaši andělé vás prosí, abyste nadále zůstali v rovnováze, drželi se své víry a měli klidný a vyvážený postoj ke svému životu.

Vše je v naprostém pořádku. Jste na správné cestě, nescházejte z ní. Jedná se o velmi pozitivní znamení, které si zaslouží svoji pozornost.Andělé nám prostřednictvím tohoto čísla vzkazují:

  • Nenech se nikým a ničím rozladit. Jsi na správné cestě.
  • Pokračuj za dosažením svých snů. Měj pevnou víru.
  • Buď trpělivý (vše má svůj čas, ale výsledky se vždy dostaví)
  • Stejné vibrace přitahují stejné vibrace. Buď si toho vědom.

andělské číslo 2222

Vše je v absolutně nejlepším pořádku.

Pokud andělské číslo 2222 vídáte opravdu často a cítíte, že se skutečně jedná o znamení z andělské říše, noste u sebe papír s tužkou a zapisujte si, na co jste právě mysleli v moment, co jste číslo zahlédli.

Uvidíte, že sami dříve či později přijdete na to, co vám toto číslo říká. Kontrolujte si své myšlenky (myslete skutečně na to, co vám dělá radost nebo co vás naplňuje) a pečlivě si zapisujte to, na co jste zrovna mysleli v moment zahlédnutí andělského čísla 2222.

Pokud toto číslo vídáte často a máte pocit, že “je toho už moc”, nechte to prostě plynout. Nesnažte se neustále pátrat po tom, co vám toto číslo říká, ale řidte se svými city a intuicí.

Nemějte zbytečně spoustu otázek, ale buďte otevřeni přijímat další znamení. Andělská čísla nás jen informují nebo se nás snaží uklidnit, na něco upozornit nebo připravit, a toto číslo jasně říká: Ano, tvé myšlenky jsou správné. Pokračuj po této (životní) cestě.


Andělské číslo 2222 charakterizuje: motivaci, cíle, sny a vášně, pozitivní myšlenky, životní rovnováhu, pozitivní afirmace, duchovní osvícení (probuzení), sebeuvědomění


 
  • 432
    Shares
Loading...