Pokud chcete vědět, zda na vás někdo blízký nebo specifický myslí, ale nevíte, jak na to přijít, je na čase věnovat větší pozornost věcem kolem vás, které vám hodně napoví.

Folklór a pověry nám dávají mnoho příkladů způsobu, jak zjistit, zda na vás někdo myslí a zda má dobré nebo špatné myšlenky. Například, když kýcháte, škytáte nebo cítíte mírné pálení v uších, mohou to být známky toho, že na vás někdo myslí nebo o vás mluví.

Kromě pověr existují i další způsoby, jak poznat, že na vás nějaká osoba myslí, kterých si lidé celém světě všimli, když na ně někdo myslel, jako třeba určité sekvence čísel, zahlédnutí jména specifické osoby, nebo pocit, že se vás fyzicky dotýkají. Nebudeme ale předbíhat a podíváme se na jednotlivá znamení, jak poznat, že na vás někdo myslí.

jak poznat že na vás někdo myslí

Číslo 1 – Svědění uší

Uši jsou citlivé na více než jen zvuky. Někdy totiž dokážou zachytit myšlenky někoho jiného. Jak je to možné se asi jen tak nedozvíme, ale toto tvrzení se traduje takřka po celém světě a nějaký důvod tedy zcela určitě má.

Spoustu lidí po celém světě věří, že svědění vašeho ucha znamená, že na vás někdo myslí. Pokud jste správně odhadli osobu, která by na vás mohla myslet, svědění většinou rychle zmizí. Obvykle svědí jen jedno ucho, levé nebo pravé.

Číslo 2 – Horké uši

Tato pověra pochází z 18. století, kdy Pennsylvánští Němci přišli do Pensylvánie a přinesli s sebou mnoho fascinujících přesvědčení, včetně těch o pálení uší.

Jejich tradice tvrdí, že pokud obě vaše uši začnou pálit nebo někdo by řekl až hořet (zčervenají) bez zjevného důvodu, někdo na vás myslí. Pokud hoří pouze vaše levé ucho, někdo na vás myslí v negativním smyslu, a pokud je to naopak pravé ucho, myslí na vás v pozitivním duchu.

Číslo 3 – Pocit, jako by byli přítomni

Sedíte u stolu a píšete email nebo ležíte na gauči a sledujete novou epizodu svého oblíbeného seriálu. Plně se soustředíte na to, co děláte, a z ničeho nic cítíte, jako by byla přítomna ve vaší blízkosti určitá osoba. Je to velmi zvláštní, nepopsatelný pocit, který se často vyskytuje ve chvíli, když na vás myslí někdo konkrétní.

Tento pocit může také nastat, když připravujete jídlo a máte zvláštní nutkání připravit jídlo i pro někoho jiného, kdo tam s vámi ve skutečnosti vůbec není. Pokud cítíte přítomnost jiné osoby, zcela určitě myslí na vás a jejich myšlenky se projevují pocitem, jako by byli přítomni.

Číslo 4 – Jméno dané osoby

Představte si, že na dovolené potkáte osobu jménem Kamila, se kterou jste strávili příjemný čas. Vaše dovolená ale skončila a je na čase se vrátit domů. Jakmile jste na cestě z letiště, na silnici vidíte nákladní auto s nápisem Kamila. Po návratu domů v televizi několikrát zaslechnete „Kamila,“ nebo při surfování na internetu vás toto jméno doslova pronásleduje.

Někteří by možná řekli, že se jedná o náhodu nebo že důvodem toho, že je jejich jméno teď všude, je to, že jste vnímavější a slyšíte nyní více na toto jméno. Ve skutečnosti to má ale hlubší význam – osoba se jménem, které často všude vídáte, na vás myslí. A nic na tom nemění fakt, že jste spolu tu a tam v kontaktu.

Není pochyb o tom, že pokud jejich jméno doslova všude hledáte, nebo listujete novinami, dokud jejich jméno nenajdete, neměli byste za tím hledat nic hlubšího. Pokud ale několikrát denně zahlédnete jejich jméno aniž byste na něj mysleli nebo ho úmyslně vyhledávali, specifická osoba na vás myslí. A ano, pokud znáte více než jen jednu Kamilu, bude na vás s největší pravděpodobností myslet ta, se kterou máte hlubší citovou vazbu.

Číslo 5 – Zjevení ve snu

Stává se vám, že několikrát týdně máte sny o jedné a té samé osobě? Pak je velmi možné, že na vás často myslí. Vaše podvědomá mysl zachycuje tyto myšlenky a promítá je do vašich snů.

Podle toho, co se ve vašich snech děje, můžete získat představu o tom, co si ten druhý myslí. Jaké vibrace vnímáte od té druhé osoby? Byli milí nebo nepřátelští? Jak jste se cítili, když jste se probudili? Důkladně prozkoumejte své sny, abyste zjistili, co si o vás ten druhý myslí.

Číslo 6 – Cítíte jejich vůni

Mnoho spiritualistů věří, že osoba, která je již zesnulá, a která nás chodí navštěvovat, komunikuje prostřednictvím věcí, které jsou nám známy nebo které si o nich pamatujeme, včetně jejich vůně. A stejně tak je to s lidmi (řekl bych spíše dušemi,) kteří na nás myslí.

Pokud na vás někdo často a intenzivně myslí, začnete kolem sebe vnímat známou vůni. Může to být parfém, který často nosí, tělový krém, kolínská voda, nebo jejich „tělový pach.“

Číslo 7 – Podivné záškuby v oku

Pokud jste ve stresu nebo pod jakýmkoli velkým tlakem, záškuby v oku nejsou ničím neobvyklým. Pokud ale začnete cítit záškuby v jednom oku bez jakékoli příčiny, někdo na vás myslí a projevuje se to právě zmíněnými záškuby nebo pocitem, že vám „tepe v oku.“

Věří se, že pokud konkrétně ženě začne škubat v levém oku, někdo má o ní dobré myšlenky. Naopak, pokud se jedná o pravé oko, jsou to negativní myšlenky.

Číslo 8 – Škytavka

Pokud se u vás škytavka dostaví po zhltnutí nápoje nebo po jídle, nehledejte za tím nic zvláštního. Pokud však bez důvodu začnete škytat, značí to, že na vás někdo myslí.

Staré středoevropské pověry tvrdí, že se dá dokonce zjistit, kdo konkrétní na vás myslí. A jak? Jednoduše spočítejte, kolikrát jste celkem škytnuli. Pokud například škytnete osmkrát, spočítejte si, jaké písmeno abecedy je osmé a poté popřemýšlejte nad někým, koho jméno začíná na osmé písmeno abecedy.